Close

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 66
  1. #1

    Domyślnie Paski neoprenowe matin - profilowany czy nie?

    Dojrzałem do zmiany tego cholerstwa, które zapodaje Nikon w zestawie. Ponieważ foto-tip od dłuższego czasu nie ma paska bez klamer, mój wybór to matin. Pytanie brzmi: brać profilowany, czy nie? Ma ktoś porównanie? Z góry dziękuję

    zwykły:


    profilowany:


    pozdrowienia

    Piotr
    Boxing is like Christmas - it's better to give than to receive

  2. #2

    Domyślnie

    Ja mam matina ale troche narzekam na niego bo jest za krótki. Co prawda jest prawie taki sam jak ten "zwykły" nikonowski. Te na zdjeciach wyglądaja o wiele lepiej.

  3. #3

    Domyślnie

    Pojawiły się też Lowepro całkiem fajnie wyglądające, tylko nie wiem czy jest sens dawać około 60zł?

  4. #4

    Domyślnie

    w zasadzie jestem na tego matina zdecydowany (wersja 43mm) pytanie brzmi tylko - profilowany czy nie
    Boxing is like Christmas - it's better to give than to receive

  5. #5

    Domyślnie

    Witam

    Zamontowałem raz taki pasek neoprenowy do body......... warto wydać 60zł o ile Twój aparat waży więcej ze szkłem niż 1kg a ty go dużo nosisz w ciągu dnia czy wycieczki...

    sam teraz poluje na taki - widziałem tamrac'a z kieszonkami na karty choć mi to nie potrzebne i z szybko złączką cena ok 90zł,

    wg mnie warto, a profilowane mogą być lepsze, to tak jak z ciężkimi plecakami profilowanymi i nie, jak raz założysz dobry plecak to już go nie chcesz zmienić na gorszy - poprostu to się czuję

    pozdrawiam

    Paweł
    śluby, robaki, i dzieciaki a także wyprawy
    Pawel Borowka
    <')(((<-( <')(((<-( The deeper I go
    <')(((<-( The better I get

  6. #6

    Domyślnie

    i jak - ma ktoś doświadczenia z profilowanym?
    Boxing is like Christmas - it's better to give than to receive

  7. #7

    Domyślnie

    Polecam profilowany.
    Przy cięższym szkle nie wbija się tak jego górna krawędź w szyję, poza tym jest bardziej komfortowy jesli chodzi o kontakt z ciałem, bardziej miękki i układa się. Własciwie jest tak jak obiecują reklamy tego paska, ze nie czuje się go jako takiego bo ciężar równomiernie jest rozłożony.
    Nikon, Nikkor, Sigma, Zenit, Helios, Elfo, Manftorro, Eizo i inne

  8. #8

    Domyślnie

    Polecam "neoprony" już ponad rok jak nosze na nim sprzet i nie wymieniłbym na żaden inny. Wersja "zwykła" wtedy profilowanych nie było... Przekonałem się po pierwszym dłuższym foceniu ok 3h z pełnym sprzetem na szyi...naprawdę warto...

    pozdr

    Grzegorz
    Teraz Lady Ku

  9. #9

    Domyślnie

    dziękuję wszystkim za zainteresowanie i odpowiedzi - zamówienie poszło na profilowany 43mm :O) kiedy dojdzie przesyłka dam znać jak się sprawuje

    pozdrawiam :O)

    Piotr
    Boxing is like Christmas - it's better to give than to receive

  10. #10

    Domyślnie

    Dzisiaj (w środę, w sumie wczoraj ) doszedł do mnie pasek. Zdecydowanie polecam - dużo wygodniejszy niż nikonowski.

    <dodane :> pasek jest lekki i miękki, lekko elastyczny. Szerokość jest w sam raz, wyprofilowanie spełnia swoją rolę

    pozdrawiam

    Piotr
    Ostatnio edytowane przez pyetya ; 08-02-2007 o 11:41
    Boxing is like Christmas - it's better to give than to receive

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •