Close

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 66 z 66
  1. #61

    Domyślnie

    Też używam od lat właśnie takich jak z aukcji. W sumie 4, z czego dwa chyba kompletne no-name. (bez napisu „Matin”) Targam na tym D3/D3S i D800, z wszystkimi szkłami, jakimi dysponuję (nie ma żadnego problemu, przy np. 70-200).
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  2. #62

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arkonsik Zobacz posta
    Nic w necie nie ma. Wszystko z przedluzka. Kasa nieistotna po prostu nie ufam takim plastikowym klamerkom. Ma utrzymac co najmniej sigme 18-35 art z nikonem d7200
    Dokładnie taki zestaw noszę od kilku miesięcy na pasku kupionym na aliexpress za 35zł
    https://pl.aliexpress.com/item/32827...27425c0foi1SUT

    Dla mnie spoko, bardzo miękka część "naszyjna", długość maksymalna do siusiaka, klamerki solidne - nie ma szans na przypadkowe rozpięcie. Polecam sprawdzić, koszt niewielki, a może akurat się spodoba

    [EDIT]

    Sorry, nie zauważyłem, że chcesz bez przedłużki
    Fotograficzny lajkonik, na co dzień webdev

  3. #63

    Domyślnie

    Miałem takie dwa matiny przez dobre 6 lat, albo i ciut więcej. Niestety ostatnio oba podały się w ten sam sposób - w miejscu styku neoprenu ze "skórzanym" łącznikiem. Neopren po prostu popękał, ale to pewnie ze starości

  4. #64

    Domyślnie

    U mnie, po ośmiu latach, pasek wygląda jak nowy. Nie wiem jakie są różnice w trwałości neoprenu, w zależności od partii produkcyjnej czy użytego surowca. Generalnie, gdybym chciał kupić teraz kolejny pasek, to prawdopodobnie taki sam. Mogliby je jeszcze odrobinę urozmaicić kolorystycznie.
    Z6II, Nikkor 14-30 f4 S, Nikkor 24-70 f4 S, Nikkor 50 mm f1.8 G, Nikkor 70-200 f4 G, Tamron 150-600 5.0-6.3 G2

  5. #65

    Domyślnie

    Pytanie jak często i w jakich warunkach używasz

  6. #66

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Slon Zobacz posta
    Pytanie jak często i w jakich warunkach używasz
    Tutaj to różnie. Trudno powiedzieć czy dużo. Bawię się czysto amatorsko i czasem się foci codziennie przez parę dni, czy nawet dwa tygodnie, jak jakieś wakacje, a czasem sprzęt leży dwa tygodnie w plecaku. Faktem jest, że od dwóch lat pasek pełni funkcję głównie dodatkowego zabezpieczenia, bo aparat z reguły siedzi na uchwycie PD Capture. Bez względu na to, uważam, że stosunek jakości do ceny mają te paski rewelacyjny. Przede wszytkim jednak pasuje mi ta miękka sprężystość na szyi. Po firmowym pasku miałem czasem nieprzyjemne podrażnienie skóry, jak aparatu używało się kilka dni non stop, szczególnie jeszcze jak się trochę kark przypiekło na słońcu. Ten neoprenowy, w porównaniu, bardzo przyjemny dla skóry.
    Z6II, Nikkor 14-30 f4 S, Nikkor 24-70 f4 S, Nikkor 50 mm f1.8 G, Nikkor 70-200 f4 G, Tamron 150-600 5.0-6.3 G2

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •