Close

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 66
  1. #21

    Domyślnie

    Zestawiasz krytykę uargumentowaną (podaję powody swojego niezadowolenia ze zbyt krótkich pasków) z niezwykle lotnymi aluzjami twojego autorstwa o ,,sznurku na głowie'' i ,,kamerowaniu'' - masz jakiś problem? Daleki jestem od OT - wyrosłem z tego typu pyskówek rodem z podwórka - ale twoje uwagi oceniam jako marnej próby zaczepkę intelektualną, proszę pana.

  2. #22

    Domyślnie

    osobo ogarnij się piszesz, że Matin jest za krótki potem że za długi.
    mój chory blog

  3. #23

    Domyślnie

    Mnie się profilowanego Matina nosi na szyi bardzo wygodnie ale przyznam, że niewielka jest różnica w stosunku do oryginalnego paska bo i tak prawie cały czas podtrzymuję sprzęt ręką.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomitom Zobacz posta
    osobo ogarnij się piszesz, że Matin jest za krótki potem że za długi.
    Cytuję klasyka: ,,nie chce mi się z tobą gadać''. Z powodu takich ,,mówców'' podarowałem sobie jakiś czas temu aktywność na Canon Board, tam niestety takich ,,niezwykle istotnych'' dla meritum wątków wypowiedzi jest za wiele. Tyle tytułem odpowiedzi dla pana z Poznania.

    Dla innych czytelników wątku (bardziej zainteresowanych merytoryką niż psykówkami) - nigdzie nie napisałem, że paski matina są za długie. Są dla mnie za krótkie. Poza tym wydają się nie mieć wad.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez himi Zobacz posta
    Może ktoś wpadnie na pomysł produkcji porządnych pasków? Zapłacę chętnie ta dobry produkt dla mnie. Byłby nim matin 43mm, ale nie długi - krótki - na 110 cm, bo mnie będzie broda boleć jak zapnę na puszkę sabinę...
    faktycznie nigdzie. No ale czego wymagać od takich osób które tylko marudzą i szukają zaczepek.
    mój chory blog

  6. #26

    Domyślnie

    Nie ma to jak PACSAFE, szczególnie pod cięższy zestaw.
    Matina mam w D300 i czasem sprawia wrażenie,jakby zaraz miał się urwać

  7. #27

    Domyślnie

    ,,długi - krótki na 110 cm'' to miało być sarkastyczne zestawienie kontrastowe. Opisałem w nim długość rozumianą w tym przypadku jako miarę, a nie długość jako osobistą cechę tego paska. Nie wiem czy mówię dość jasno.
    Napisałem zatem ,,długi'' w znaczeniu ,,długość paska'' - lecz tak naprawdę w mojej opinii ,,krótki'', bo mający ledwie 110 cm...

    Przyznaję, czasem mojej wywody bywają niezgrabne jak w tym przypadku. Ale - w 3 postach wcześniej narzekam na krótkość matinów więc łatwo się było pewnie domyślić mojej opinii. Ty natomiast zacząłeś o ,,sznurkach na głowie'' . Sam sobie odpowiedz na pytanie o merytoryczność takiej debaty. Przepraszam już za OT, chciałem tylko wyjaśnić swoją pomroczność słowną.

    Tomitom - nie definiuj mojej osoby, nie daję ci takiego prawa. Nie marudzę lecz dzielę się osobistymi refleksjami na temat zawarty w tytule tegoż wątku. W przeciwieństwie do ciebie - pozwalającego sobie na mocno nietaktowne (jestem delikatny) odzywki. I nie ciągnij tego dłużej, zacznij pisać coś na temat omawiany w wątku. Z korzyścią dla wszystkich zapewne.
    Ostatnio edytowane przez himi ; 11-04-2010 o 18:34

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mont Zobacz posta
    Nie ma to jak PACSAFE, szczególnie pod cięższy zestaw.
    Matina mam w D300 i czasem sprawia wrażenie,jakby zaraz miał się urwać
    Na Marinach nosze D3jki z 70-200, 14-24 i sabinami. Nigdy nie mialem takiego wrazenia. Rzeklbym nawet, ze moznaby smialo zastapic nimi line od bungee.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  9. #29

    Domyślnie

    Dlatego napisałem, że Matin wygląda ok, tylko ta długość, tfu krótkość Dziś wyłapałem tę aukcję http://www.allegro.pl/show_item.php?...2+wys%C5%82any. Wynika z niej, że oferują matina 145cm. Napisałem, ale cisza (niedziela). Jeśli to nie pomyłka to chyba znalazłem.

  10. #30

    Domyślnie

    Co Wy z ta dlugoscia? Mam zwykle Matiny -- z nadmiarem parciakow zawinietymi przez kolko na ponad 10 cm, a i tak, kiedy wisi na szyi -- obija mi sie o brzuch. Gdyby mial byc jeszcze dluzszy, i nie robiac zbyt dlugich zapasow, to wisialby na wysokosci... nooo... wiadomo czego.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •