Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez U-CUT Zobacz posta
    I ja zassam
    Watek metalowy pewnie,ze by sie przydal.

    Tak se mysle slucha ktos death,doom,black metalu?
    Za wiele nie widzialem w watku muzycznym dlatego pyatam.
    Się słucha różnego żelastwa od dłuższego czasu ale jakoś nie jestem ukierunkowany na jeden gatunek.
    Dziwnym nie jest

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez U-CUT Zobacz posta
    I ja zassam
    Watek metalowy pewnie,ze by sie przydal.

    Tak se mysle slucha ktos death,doom,black metalu?
    Za wiele nie widzialem w watku muzycznym dlatego pyatam.
    Ciezko byloby nie sluchac przebywajac w Skandynawii
    D750 | N50/1.8 | N85/1.8 | N105/2.8

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez U-CUT Zobacz posta
    Tak se mysle slucha ktos death,doom,black metalu?
    Za wiele nie widzialem w watku muzycznym dlatego pyatam.
    od dzieciaka. w doomie polecam szwedzki ghost. oczarowal mnie pare dni temu - btw: maja swietny image.

  4. #24

    Domyślnie

    Hahaha Stary znajomy i kapela Unborn Suffer. Myślałem, że wieki temu przestali grać.
    Pozdrawiam, Kamil
    Analogowo i manualnie: 12XP i ChCE3 :: S18/3,5 :: CZ35/2,4 :: H58/2,0 :: V70-210/4,5-5-6 :: P135/2,8 :: DC25

  5. #25

    Domyślnie

    Ghost znana mi kapela dosc dobrze,ja polecam WINTER ''into darknes'' chlopaki juz nie graja a szkoda.

    Skladanke przesluchalem kilkanascie razy.
    W dobrym wykonaniu metal,zadnej kapeli wczesniej nie slyszalem.
    out of the body
    OM10+S28-70

  6. #26

    Domyślnie

    A ja polecam bardzo podobny do GHOST , choć więcej tutaj stoner i psychodelic rocka niż w GHOST. A GHOST scenicznie świetnie się prezentuje
    http://www.youtube.com/watch?v=lxUY3...feature=relmfu

  7. #27

    Domyślnie

    bedzie cos posluchac dla odmiany... a tak na marginesie... w niedziele ide na Sepulture
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •