Szukaj
HahahaStary znajomy i kapela Unborn Suffer. Myślałem, że wieki temu przestali grać.
Pozdrawiam, Kamil
Analogowo i manualnie: 12XP i ChCE3 :: S18/3,5 :: CZ35/2,4 :: H58/2,0 :: V70-210/4,5-5-6 :: P135/2,8 :: DC25
Ghost znana mi kapela dosc dobrze,ja polecam WINTER ''into darknes'' chlopaki juz nie graja a szkoda.
Skladanke przesluchalem kilkanascie razy.
W dobrym wykonaniu metal,zadnej kapeli wczesniej nie slyszalem.
out of the body
OM10+S28-70
A ja polecam bardzo podobny do GHOST , choć więcej tutaj stoner i psychodelic rocka niż w GHOST. A GHOST scenicznie świetnie się prezentuje
http://www.youtube.com/watch?v=lxUY3...feature=relmfu
bedzie cos posluchac dla odmiany... a tak na marginesie... w niedziele ide na Sepulture![]()
"...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."
Skontaktuj się z nami