Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30
  1. #1

    Domyślnie Co kupic na początek?

    Siemka. Zastanawiam się nad zakupem swojej pierwszej lustrzanki. Nie chce aby była ona za droga. Jestem redaktorem strony sportowej i na każdym meczu cykam zdjęcia. Robiłem to aparatem klubowym ale teraz chce zakupić coś swojego. Co mi polecacie? Coś z allegro lub z innej strony z przebiegiem nie większym niż 1500 zdjęć i ceną do 1300 zł. Czkeam na odpowiedz.

  2. #2

    Domyślnie

    Meczu czego?
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  3. #3

    Domyślnie

    piłkarskim. Klasa okręgowa

  4. #4

    Domyślnie

    No to na początek w tej cenie D80 albo D5000 i jakiś obiektyw typu 70-300VR. Ty chcesz się zmieścić w całości w 1300zł czy za aparat 1300zł?
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  5. #5

    Domyślnie

    tylko że w 1200 zł się nie zmieszcze ;/ a obiektyw kitowy 18-55 jaki ma zoom? bo chce żeby było widac na boisku wszystko.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ravviq Zobacz posta
    tylko że w 1200 zł się nie zmieszcze ;/ a obiektyw kitowy 18-55 jaki ma zoom? bo chce żeby było widac na boisku wszystko.
    jak jesteś sędzią to będzie widać

  7. #7

    Domyślnie

    ale czy obiektyw 18-55 ma dobry zoom? da rade robić zdjęcia z lini żeby było widac?

  8. #8

    Domyślnie

    18-55 ma zoom, jak sobie policzysz dokładnie 3.05x. Z tego, z linii, nic nie będzie widać. Za krótka ogniskowa.
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  9. #9

    Domyślnie

    a z kompaktów to jaki? P500?

  10. #10

    Domyślnie

    Jeśli się upierasz przy lustrzance Nikona to za te pieniądze wchodzą tylko już na tą chwile wiekowe body D50, D70, D70s i Sigma 70-300 APO

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •