Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: naprawa D70

  1. #1

    Unhappy naprawa D70

    zdarzyło się nieszczęście, spadł mi D70 ( puszka mierzy odległość lecz silniczek nie może obrucić obiektyw i ustawic ostrości, choć bez a-f lekko chodzi ), nie wiem czy oddać puszkę do naprawy w serwisie nikona, czy oddać do innego punktu napraw takiegoż sprzętu. Czy ktoś z kolegów przyjaciół nikona może poleci mi inny oprócz nikonowskiego serwisu punkt naprawy z uzasadnieniem dlaczego? Nie wiem jak kasuja w takich punktach, wiem że za ekspertyzę w nikoni krzyczą 90 zł.
    za posty dziękuję ja i moja rodzinka.

  2. #2

    Domyślnie

    Oddaj lepiej do serwisu NP. Takie nieautoryzowane naprawy mogę czasem dużo kosztowac, a tu nie wiadomo co się stało. Dorwie się ktos kto sie nie zna i z 90 zł zrobi Ci się dużo więcej.

  3. #3

    Domyślnie

    Tylko nie zdradziłeś nam skąd jesteś, więc ciężko coś konkretnego doradzić.

  4. #4

    Domyślnie

    Koła wałbrzycha jak ma pod avatarem

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Patio Zobacz posta
    Koła wałbrzycha jak ma pod avatarem
    Ma, bo uzupełnił po mojej sugestii

    Jeśli kto słyszał o wałbrzyskich fachurach od Nikona, niech pomoże koledze. Ew. jeślibyś kiedy zaglądał do Krakowa, to zaglądnij na Czapskich, do p. Kadei. Możesz też przedzwonić - 012 429 10 28

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Ma, bo uzupełnił po mojej sugestii

    Jeśli kto słyszał o wałbrzyskich fachurach od Nikona, niech pomoże koledze. Ew. jeślibyś kiedy zaglądał do Krakowa, to zaglądnij na Czapskich, do p. Kadei. Możesz też przedzwonić - 012 429 10 28
    prawda prawda.. tego Pana tez polecam

  7. #7
    Oszczędny w słowach Awatar dziki_lysy
    Dołączył
    01 2006
    Miasto
    Poznań / Gorzów
    Posty
    91

    Domyślnie

    jeśli zalezy Ci na darmowym kosztorysie to polecam Fototechnik z Poznania www.fototechnik.pl .
    pokryjesz tylko koszty wysylki. Ceny chyba też mają niezle...
    I miła obsługa

    pozdrawiam
    dziki_lysy

  8. #8
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 597
    Wpisów
    3

    Domyślnie

    Dobrze wiedzieć ze istnieje inna alternatywa ja serwis w wawce na ul. postępu

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez timi Zobacz posta
    Dobrze wiedzieć ze istnieje inna alternatywa ja serwis w wawce na ul. postępu
    NIE NIE NIE Nigdy nie oddawaj do naprawy w tym serwisie do naprawy żadnego sprzętu bo minimum trzy miesiące zostaniesz bez aparatu. Gorszej firmy od tej na Postępu w Warszawie nie znam. Mija właśnie trzy miesiące od czsu kiedy nieświadomy oddałem im obiektyw do naprawy. Kilkanaście telefonów, dużo nerwów i nic, nie są w stanie powiedzieć mi kiedy obiektyw będzie gotowy. Ostatnio rozmawiałem z nimi i mówię że w czerwcu mam zaplanowany wyjazd i chciałbym do tego czasu obiektyw odebrać , miły pan odpowiada: do czerwca to może zdążymy. Ręce opadają...
    Aparat Nikon Obiektyw Nikon Lampa Nikon

  10. #10
    Oszczędny w słowach Awatar dziki_lysy
    Dołączył
    01 2006
    Miasto
    Poznań / Gorzów
    Posty
    91

    Domyślnie

    alternatyw jest wiele...
    cały problem jest w tym ze NP jako jedyny przedstawiciel na Polske marki Nikon nie udostepnia części zamiennych do aparatów (monopolizując w zasadzie w ten sposób rynek naprawy Nikonów) co chyba nie jest do końca zgodne z prawem.
    Serwis, który wymieniłem wcześniej dysponuje sporym magazynem części zamiennych (ciekawe z jakiego źródła swoją drogą...) i jest jak do tej pory jedynym który chce naprawić mój aparat (D50). Zresztą daja 6 miesięcy gwarancji a to całkiem sporo...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. naprawa D70 POMOCY
    By iza.walczyk in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 11-11-2009, 00:55
  2. naprawa d70 ( klawisz funkcyjny "kółeczko")
    By Manaj in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 14-02-2009, 13:02
  3. Naprawa Nikona d70
    By mcraulse in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 28-04-2005, 14:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •