Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Za miastem

  1. #1

    Domyślnie Za miastem

    Bardzo źle ???


    Obrabiane na lapku.

    Dziękuję
    Używajcie polskich znaków! Jest różnica czy zrobisz komuś Łaskę, czy Laskę.

  2. #2

    Domyślnie

    Za dużo polara, przeostrzone.

  3. #3

    Domyślnie

    Kilka trywialnych zachodów

    2

    3.

    4.

    Oczywiście liczę na Wasze komentarze

    Dziękuję
    Używajcie polskich znaków! Jest różnica czy zrobisz komuś Łaskę, czy Laskę.

  4. #4

    Domyślnie

    No dobra, już wiem, że jak brak komentarzy to zdjęcie nie wyrywa z kapci, ale też nie gniot

    5.
    Używajcie polskich znaków! Jest różnica czy zrobisz komuś Łaskę, czy Laskę.

  5. #5

    Domyślnie

    Strasznie przeostrzone...

  6. #6

    Domyślnie

    6.

    Krytyka uczy, pochwała tuczy. Mnie przytycie, póki co nie grozi, ale nauka by się przydała
    Używajcie polskich znaków! Jest różnica czy zrobisz komuś Łaskę, czy Laskę.

  7. #7

    Domyślnie

    kurcze, te zachody nawet mi podchodzą, ale jak pozostałe niestety przeostrzone i robi się momentalnie ziarno. Ciemne miejsca - za ciemne.
    pozdr

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •