Bardzo źle ???
Obrabiane na lapku.
Dziękuję![]()
Szukaj
Bardzo źle ???
Obrabiane na lapku.
Dziękuję![]()
Używajcie polskich znaków! Jest różnica czy zrobisz komuś Łaskę, czy Laskę.
Za dużo polara, przeostrzone.
No dobra, już wiem, że jak brak komentarzy to zdjęcie nie wyrywa z kapci, ale też nie gniot
5.
Używajcie polskich znaków! Jest różnica czy zrobisz komuś Łaskę, czy Laskę.
6.
Krytyka uczy, pochwała tuczy. Mnie przytycie, póki co nie grozi, ale nauka by się przydała![]()
Używajcie polskich znaków! Jest różnica czy zrobisz komuś Łaskę, czy Laskę.
kurcze, te zachody nawet mi podchodzą, ale jak pozostałe niestety przeostrzone i robi się momentalnie ziarno. Ciemne miejsca - za ciemne.
pozdr
D3100 18-105 VR
http://widzianezpowietrza.pl
Skontaktuj się z nami