Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: zachód

  1. #1

    Domyślnie zachód

    witam i zapraszam

    Ostatnio edytowane przez diablo1 ; 23-06-2011 o 18:15

  2. #2

    Domyślnie

    Ładny klasyczny kadr.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tormentol Zobacz posta
    Ładny klasyczny kadr.
    Zgadzam się, bardzo fajnie wyszło
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Bardzo pasuje mi to zdjęcie - piękne kolory i nastrój , kadr też niczego sobie
    D300, + 35/2 + 180/2.8 + 60/2.8 +T12-24

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rial Zobacz posta
    Bardzo pasuje mi to zdjęcie - piękne kolory i nastrój , kadr też niczego sobie
    ... i nic więcej dopisywać nie muszę, wystarczy się podpisać

  7. #7

    Domyślnie

    ładnie w kadrze ale mz. WB jest niedopracowany, pobawiłem sie trochę selektywnie balansem bieli i moja propozycja wygląda tak
    http://imageshack.us/photo/my-images/847/harb.jpg/
    oczywiście możesz się nie zgodzić z moją wizją, ale mz. w Twojej pracy dominuje niebieski kolory zachodu sa ciepłe, a nadmiar niebieskiego ochładza temperaturę barwową

  8. #8

    Domyślnie

    nie zgodzę ,było pochmurno i słońce wyszło tylko na chwilkę,zrobiłem dwa kadry i było po wszystkim,ciepłe kolory były tam gdzie są.
    proszę usuń to zdjęcie z imageshack
    dzięki za komentarz

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez diablo1 Zobacz posta
    proszę usuń to zdjęcie z imageshack
    diablo1, wyluzuj. Tam są setki tysięcy linków a harb jedynie wskazał Ci prawidłowy kierunek
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez diablo1 Zobacz posta
    nie zgodzę ,było pochmurno i słońce wyszło tylko na chwilkę,zrobiłem dwa kadry i było po wszystkim,ciepłe kolory były tam gdzie są.
    proszę usuń to zdjęcie z imageshack
    dzięki za komentarz
    Diablo po pierwsze imageshack to tylko narzędzie do wklejania zdjęć na portal, nikt nie ma dostępu do Twojej fotografii, po drugie Nikoniarze.pl to portal edukacyjny, na tym portalu wskazówki w takiej właśnie formie są często praktykowane, wersja poglądowa jaką jest mój link to nie publikacja Twojej pracy - to cały czas Twoje zdjęcie, po prostu tak jest najłatwiej przekazać w wersji praktycznej to co należałoby w fotografii poprawić, jeżeli nadal upierasz się aby z mojego komentarza usunąć zalinkowaną wersję Twojej pracy, napisz o tym - wówczas poproszę moderatora o jej usunięcie

    Jeżeli chodzi o pracę moje zdanie o niej znasz - uważam ze fotka ma niedopracowany balans bieli


    czekam na Twoja decyzję

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •