witam i zapraszam
Szukaj
witam i zapraszam
Ostatnio edytowane przez diablo1 ; 23-06-2011 o 18:15
Ładny klasyczny kadr.
Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB
Bardzo ładna foteczka
Bardzo pasuje mi to zdjęcie - piękne kolory i nastrój , kadr też niczego sobie
D300, + 35/2 + 180/2.8 + 60/2.8 +T12-24
ładnie w kadrze ale mz. WB jest niedopracowany, pobawiłem sie trochę selektywnie balansem bieli i moja propozycja wygląda tak
http://imageshack.us/photo/my-images/847/harb.jpg/
oczywiście możesz się nie zgodzić z moją wizją, ale mz. w Twojej pracy dominuje niebieskikolory zachodu sa ciepłe, a nadmiar niebieskiego ochładza temperaturę barwową
nie zgodzę ,było pochmurno i słońce wyszło tylko na chwilkę,zrobiłem dwa kadry i było po wszystkim,ciepłe kolory były tam gdzie są.
proszę usuń to zdjęcie z imageshack
dzięki za komentarz
K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
http://bartekkw.deviantart.com/
"Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams
Diablo po pierwsze imageshack to tylko narzędzie do wklejania zdjęć na portal, nikt nie ma dostępu do Twojej fotografii, po drugie Nikoniarze.pl to portal edukacyjny, na tym portalu wskazówki w takiej właśnie formie są często praktykowane, wersja poglądowa jaką jest mój link to nie publikacja Twojej pracy - to cały czas Twoje zdjęcie, po prostu tak jest najłatwiej przekazać w wersji praktycznej to co należałoby w fotografii poprawić, jeżeli nadal upierasz się aby z mojego komentarza usunąć zalinkowaną wersję Twojej pracy, napisz o tym - wówczas poproszę moderatora o jej usunięcie
Jeżeli chodzi o pracę moje zdanie o niej znasz - uważam ze fotka ma niedopracowany balans bieli
czekam na Twoja decyzję![]()
Skontaktuj się z nami