pewex z tego co dobrze pamiętam wczoraj był nocny plener w Katowicach ( nasze rejony ) z Katowickiej Grupy Fotograficznej pt. "Malowanie światłem", sam jestem ciekaw efektów i mam nadzieję że ktoś pochwali się zdjęciami na forum KGF a może nawet tutaj. Szkoda że mi nie pasował termin bo bym chętnie podjechał też.
Nawiasem mówiąc na wypad wakacyjny uzbroję się w zimne ognie, latarke i inne pierdoły świecące - czasu będę miał mnóstwo przez 2 tygodnie to się pobawię, a co mi tam.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami