Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Lumino

  1. #11
    Oszczędny w słowach Awatar gsh
    Dołączył
    02 2010
    Miasto
    Tarnowskie Góry
    Posty
    75

    Domyślnie

    pewex z tego co dobrze pamiętam wczoraj był nocny plener w Katowicach ( nasze rejony ) z Katowickiej Grupy Fotograficznej pt. "Malowanie światłem", sam jestem ciekaw efektów i mam nadzieję że ktoś pochwali się zdjęciami na forum KGF a może nawet tutaj. Szkoda że mi nie pasował termin bo bym chętnie podjechał też.
    Nawiasem mówiąc na wypad wakacyjny uzbroję się w zimne ognie, latarke i inne pierdoły świecące - czasu będę miał mnóstwo przez 2 tygodnie to się pobawię, a co mi tam.
    d600, s15-30, n24 2.8, n50 1.4, n85 1.8, sb900, 2 x YN460

  2. #12

    Domyślnie

    Mam plan na luminonowy rekord guinessa ( tak to się pisze?)
    Może polecimy na forum wątek i dużo ludzi na jednej fotce?
    Byłoby mega!!! Teraz siedzę w Rybniku wiec może coś na Śląsku???
    Ale byłby wypas
    gpaszkiewicz.com / D300s, D80, N50mm f1.8, N70-300 f4.5, Tamron 17-75mm f2.8 , N18-135 f3.5

  3. #13

    Domyślnie

    Ja się chyba źle wyraziłem bo skojarzyłem lumino z smiganiem latarka po oczach zastygnietych ludzi i to moim zdaniem jest troche bezsensowne bo wole już użyć lamp ( jako zapalony strobista ) ale malowanie gdzieś outdorowe światełkami i innymi szpejami jest ultrafajne.
    gsh nawet nie wiedziałem, że istnieje taka grupa : D
    FX MIKKA GOTUJE ZDJECIA !
    skinny nigga pretty flacko, niggas rippin that choppers

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •