Od jakiegoś czasu bawię się w luminografię. Nie mylić z LOMOgrafią![]()
Polecam początkującym - daje dużo frajdy i uczy podstawowych ustawień aparatu. Trzeba się co prawda odrobinę napracować, nawet "fizycznie" - ale warto.
Polecam. Jak ktoś ma pytania chętnie poprowadzę.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami