Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: dekielek

  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    wielkopolska - Kępno
    Posty
    8

    Domyślnie dekielek

    Witam !
    Czy jest dekielek na przód obiektywu Nikkor AF-S 200-400mm f/4G ED-IF VR ? Kupilem używany i w zestawie nie było takiej pokrywki. Ma tylko szkło zabezpieczające przednią soczewkę. Czy to jest taki standard, że dekla nie ma?? Szukałem w necie, ale z miernym rezultatem(((( Bardzo liczę na Waszą pomoc

  2. #2

    Domyślnie

    nie ma jest tylko taki materiałowy, na necie są takie do stałek 200,300... ale widocznie na 200-400 nie wchodzą :>

  3. #3

    Domyślnie

    na tej aukcji masz pokazany pełen komplet: http://allegro.pl/e-oko-nikkor-200-4...658155185.html

    PS. @darkmajin podziwiam Twoją ilość postów Nie pisz już nic :P

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    wielkopolska - Kępno
    Posty
    8

    Domyślnie

    Dzieki za pomoc)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •