Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 57

Wątek: M9-p

  1. #1

    Domyślnie M9-p

    Nowe cudenko
    http://www.optyczne.pl/4048-nowość-Leica_M9-P.html

    Swoja droga 1tys$ wiecej sobie zycza za to co mozna zrobic tasma za 1,5pln
    Road to Manila

  2. #2

    Domyślnie

    Oraz ostrym narzędziem za 35 pln

  3. #3

    Domyślnie

    Taśmą to może nie, ja mam na LCD taką szybkę odporną na zarysowania, dałem 30 zł A kropkę zakleiłem, więc mam 1000$ w kieszeni :P
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritwood Zobacz posta
    Oraz ostrym narzędziem za 35 pln

    Uzylem nozyczek ktore sa na stanie w lazience
    Wiec dalsze 35 zl w kieszeni
    Road to Manila

  5. #5

    Domyślnie

    Myślałem raczej o grawerce na górnej pokrywie...

  6. #6

    Domyślnie

    Ja wygrawerowalem sobie "Mario" gwozdziem
    Nie poszly na marne lata nauki pisma technicznego
    Road to Manila

  7. #7

    Domyślnie

    Kropę jedna odsłoniłem, jakoś mi jej brakowało

    http://www.kubacichocki.pl/11/jag01.jpg
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  8. #8

    Domyślnie

    ja w MP sie przyzwyczailem do braku kropek, wiec teraz tez nie mam
    Road to Manila

  9. #9

    Domyślnie

    Mario, a Nocti się nie chce sprzedać? Konkurencyjna cena na eb..
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  10. #10

    Domyślnie

    lezy i czeka na szczesliwego wlasciciela
    nie to ze sie martwie tym faktem
    Road to Manila

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •