Nowe cudenko
http://www.optyczne.pl/4048-nowość-Leica_M9-P.html
Swoja droga 1tys$ wiecej sobie zycza za to co mozna zrobic tasma za 1,5pln![]()
Szukaj
Nowe cudenko
http://www.optyczne.pl/4048-nowość-Leica_M9-P.html
Swoja droga 1tys$ wiecej sobie zycza za to co mozna zrobic tasma za 1,5pln![]()
Road to Manila
Taśmą to może nie, ja mam na LCD taką szybkę odporną na zarysowania, dałem 30 złA kropkę zakleiłem, więc mam 1000$ w kieszeni :P
O obiektywach wiem prawie wszystko![]()
Myślałem raczej o grawerce na górnej pokrywie...
Ja wygrawerowalem sobie "Mario" gwozdziem
Nie poszly na marne lata nauki pisma technicznego
Road to Manila
Kropę jedna odsłoniłem, jakoś mi jej brakowało
http://www.kubacichocki.pl/11/jag01.jpg
O obiektywach wiem prawie wszystko![]()
ja w MP sie przyzwyczailem do braku kropek, wiec teraz tez nie mam
Road to Manila
Mario, a Nocti się nie chce sprzedać? Konkurencyjna cena na eb..
O obiektywach wiem prawie wszystko![]()
lezy i czeka na szczesliwego wlasciciela
nie to ze sie martwie tym faktem
Road to Manila
Skontaktuj się z nami