Jakis czas temu, w swieta, kiedy nudno bylo w domu zrobilem sobie strone internetowa. Po szesciu latach zamarzyl mi sie RSS. Czy ktos z kolegow moglby poratowac mnie kawalkiem nieskomplikowanego kodu i topornie wytlumaczyc co i jak robic pozniej? Tak bardzo topornie, zebym nie przeforsowal sobie umyslu.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami