Szukaj
3 i 5 swietne
www.facebook.com/kpaprocki
|| D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.
.-2 i .-4 dobre. Ogólnie beretu nie zrywają, ale modelka nadrabia urodą.
No z racji modelki już beret zrywają
czyli z 12 klatek tak z 5 można spokojnie publikować... w porównaniu do 3 z 200 na przeciętnej cyfrze to całkiem fajnie :]
Naucz się czytać
Poza dwójką reszta się podoba, ze wskazaniem na 1 i 4.
trzy i pięć najlepszeco za szkiełko daje tak uroczy bokeh ???
a jeszcze Modelka super![]()
D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....
Zdjęcia bokehu..
a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l
bosz ale ona ma wielkie oczyogolnie miodne foty
Skontaktuj się z nami