Nie ma się czym martwić, ja mam hota od początku używania D5000, szczególnie na wyższych czułościach się objawia. Jak mi bardzo przeszkadzał, to jednym kliknięciem likwidowałem w dowolnym programie graficznym. Jak chciałem reklamować, to się dowiedziałem, że z jednym się nie walczy :razz: Minęły prawie cztery lata i da się z tym żyć. Pozdrawiam!
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami