Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42

Wątek: "Just Me & You"

  1. #1

    Domyślnie "Just Me & You"

    Witam
    ... i zapraszam do obejrzenia czegoś innego w moim wykonaniu

    Miejsce znane i lubiane, przynajmniej przeze mnie
    Była to najjaśniejsza noc w roku (pełne zaćmienie księżyca, noc z 15-ego na 16-ego czerwca).
    Powstało zaledwie kilka zdjęć w świetle księżyca i raczej nie są na tyle ciekawe, żeby je tu wstawiać, ale ...
    ... mimo tego miałem swoją wizję, którą chciałem zrealizować w tym miejscu.
    Czyli pokazać to miejsce w jeszcze inny sposób... bardziej mrocznie

    A jak wyszło? To pozostawiam Waszej ocenie.




    ***


    ***





    P.S. Pozował kolega biegły, któremu dziękuję za cierpliwość!
    To właśnie "niby" ta perełka, o której pisał w innym wątku...


    Pozdrawiam serdecznie!
    Ostatnio edytowane przez Hoobie ; 19-06-2011 o 23:26
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

  2. #2

    Domyślnie

    Hubert - przezacne
    Tak na bardzo dalekim marginesie, zostawiłbym tak o 70% mniej tego czarnego dołu, zostawiając tylko taki bardzo delikatny zamykający akcent
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  3. #3

    Domyślnie

    Dla mnie BooooMba... Super przypomina mi to serial "Roswell: W kręgu tajemnic".
    Denerwują mnie tylko te jasne liście zwisające z drzewa po lewej stronie...
    Pozdrawiam

  4. #4

    Domyślnie

    Ciekawy pomysł i jeszcze lepsze wykonanie

    Czym podświetlona postać ?


    Światła samochodu czy reflektor ?

    Bardzo dobre !!!!!!!!!
    D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters

  5. #5

    Domyślnie

    Czy to nie przypadkiem Jason-x? Ja bym uciekał! Widzę że ty nie uciekłeś. I bardzo dobrze bo zdjątko jest super Mam tylko jedno ale, przeszkadza mi dół zdjęcia mianowicie te pagóreczki po obu stronach.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ostrytux Zobacz posta
    (...)
    Tak na bardzo dalekim marginesie, zostawiłbym tak o 70% mniej tego czarnego dołu, zostawiając tylko taki bardzo delikatny zamykający akcent
    Michale - słuszna sugestia, bo też o tym myślałem Może powstanie taka wersja?

    Cytat Zamieszczone przez Pablo 77 Zobacz posta
    (...)

    Czym podświetlona postać ?


    Światła samochodu czy reflektor ?

    (...)
    To pierwsze
    Postawiłem auto pod górkę, załączyłem długie i... szedłem przed siebie, aż światła zniknęły za "horyzontem"
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Hoobie Zobacz posta
    Postawiłem auto pod górkę, załączyłem długie i... szedłem przed siebie, aż światła zniknęły za "horyzontem"
    Czyli byłem na właściwym tropie prawie jak rentgen
    Duże brawa za pomysłowy kadr.

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    No... fajny pomysl... i piekny efekt. Pogratulowac Hubercie.

  10. #10

    Domyślnie

    Bardzo dobre!!! Moja opinie zreszta znasz.

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •