Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Polny pion....

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Polny pion....

    .... znalazłem jeszcze taki kadr z ostatniego focenia może komuś się spodoba. Uwagi mile widziane


    Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D

  2. #2

    Domyślnie

    Powiem tak Arturze......wybieraj dokladniej kadry bo ten jest o 10x niebo lepszy od poprzedniego!!!!

  3. #3

    Domyślnie

    Grzesiu, usiadłem jeszcze raz i na spokojnie przejrzałem materiał wniosek - pośpiech jednak nie jest wskazany
    Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ART69 Zobacz posta
    .... wniosek - pośpiech jednak nie jest wskazany
    skąd ja to znam ... chyba trzeba dorosnąc do tego - no ale to w moim przypadku, nie wiem jak jest z Tobą

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ART69 Zobacz posta
    ... pośpiech jednak nie jest wskazany
    Jest wskazany:
    1. Przy łapaniu pcheł
    2. W czasie sraczki ...
    NIKON

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Radek_1 Zobacz posta
    Jest wskazany:
    1. Przy łapaniu pcheł
    2. W czasie sraczki ...
    Dobre , ale to forum fotograficzne, więc na temat proszę
    Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D

  7. #7

    Domyślnie

    No więc jest wskazany przy łapaniu światła.
    A new shit has come to light...

  8. #8

    Domyślnie

    Masz rację, czasami zabraknie dosłownie chwili i zdjęcie traci na wartości
    Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D

  9. #9

    Domyślnie

    mnie się podoba sceneria bardzo podobna do moich stałych miejscówek.

  10. #10

    Domyślnie

    dobra fota Arturze

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •