Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: jaka torba

  1. #1

    Domyślnie jaka torba

    Witam,
    szukam torby naramiennej, w której zmieszcze taki sprzet:
    d200, s24-70 2.8, s12-24, n70-300.
    Na jednej z wyszukiwarek znalazlem crumpera muffin 5500. Byla rekalamowana, ze pomiesci 2-3 obiektywy, to kupilem. Co najwyzej zmiesci sie 1 doczepiony do body , teraz chce wymienic na inna torbe. Moj błąd, nie sprawdzielem linijka wymiarów i trzeba kombinować. Chodzi mi tylko o crumpera.
    Jakies propozycje?

  2. #2

    Domyślnie

    kada dc-445 polecam

    mieści mi: d200 z gripem, 8, 12-24, 35, 50, sb900 i J135 albo yn-460II + jakies tam akcesoria
    x-pro2 + xt-10 | 23 2.0 + 35 1.4 + 50 2.0 <3
    www.ma-foto.pl

  3. #3

    Domyślnie

    tamrac ultra pro 7

    http://www.tamrac.com/5607.htm

    mam jakieś pół roku i jestem super zadowolony
    a jak się później zrobi ciasno można dokupić doczepiane futerały systemu MAS
    maniak ciemniowy minoltowy
    ucyfrowiony przy użyciu D300, dopieszczony przy użyciu D500
    trochę lotniczych pstryków na www.waldemarkowalski.pl
    spotter.pl

  4. #4

    Domyślnie

    Odradzam Crumplera Delhi 620 - zrobilem to co Ty: kupilem bez miarki i bez sprzetu w reku. Torba duza, ale okazalo sie, ze wkladka na sprzet foto jest o jakies 1-2 cm za niska zeby zmiescic w pionie D700+24-70 albo 70-200/2.8 (bez body). Polozenie ktoregokolwiek w poziomie skutecznie ja wypelnia nie zostawiajac wystarczajaco duzo miejsca na drugia czesc sprzetu.
    Tak to jest jak sie kupuje oczami....
    Nie doradze co kupic, bo sam bede szukal czegos wiekszego i nie rzucajacego sie w oczy.
    Nie wiem, nie znam się - nie bierzcie mnie na poważnie.

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    Strzelce Opolskie
    Posty
    123

    Domyślnie

    Zobacz jeszcze torby Vanguard z serii UP-Rise. Świetne wykonane,poręczne i nie rzucające się zbytnio oczy.
    Np. ten model; http://www.sklepfotograficzny.pl/tor...rd/UP-Rise-33/.
    Pomieści body z dołączonym nawet 70-200 + jeszcze ze 2-3 szkła. Jest jeszcze model większy lub mniejszy od 33.

  6. #6

    Domyślnie

    dzieki za poswiecony czas!
    No ostatnia bardzo mi sie podoba! hmmm, myślisz że
    http://www.sklepfotograficzny.pl/tor...rd/UP-Rise-28/ bedzie duzo mniejsza.
    W Rise-28 co prawda ogólnie jest opisane 3-4 obiketywy, ale nie biore tego na powaznie. Na zdjeciach to widziałem obiektywy co najwyzej 55mm. Sam mam wieksze i to mnie interesuje. Czy sie zmieszcza, jak sadzisz?

  7. #7
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    Strzelce Opolskie
    Posty
    123

    Domyślnie

    Oglądałem wszystkie trzy modele i wybrałem ten pośredni z uwagi na wielkość. Model 28 jest po prostu płytszy od tych dwóch większych i jak bym kiedyś dojrzał finansowo do szkiełka np. 70-200 to niestety przypięte do body nie wejdzie. Jeszce musiałbyś zastanowić się nad ewentualnością noszenia w tej torbie laptopa (bo jest taka możliwość w torbach z tej serii). Każda pomieści lapka innej wielkości. Np Up-Rise 33 laptopa do 12 cali, 38 laptopa 15 cali.
    Ale jeżeli nie masz zamiaru nosić w tej torbie laptopa to model 33 będzie odpowiedni pod względem wielkości.
    W każdym bądź razie ja po obejrzeniu tych trzech modeli właśnie ten wybrałem.

  8. #8

    Domyślnie

    Wlasciwie to posiadam n80-200, wiec to nie małe szkło. Do 28-ki sie nie zmiesci? Nie chce tez przesadzić z rozmiarem.
    A gdzie kupowaliscie swoje torby? Moze ktos w trojmiescie i sie podzieli lokalizacja sklepu?
    pozdr

  9. #9
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    Strzelce Opolskie
    Posty
    123

    Domyślnie

    Jeżeli twój 80-200 będzie przypięty do korpusu to taki zestaw do modelu 28 raczej nie wejdzie.
    Ja kupowałem swoją torbę w Chorzowie w sklepie Fotoceny.pl.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MALIQ Zobacz posta
    Wlasciwie to posiadam n80-200, wiec to nie małe szkło. Do 28-ki sie nie zmiesci? Nie chce tez przesadzić z rozmiarem.
    A gdzie kupowaliscie swoje torby? Moze ktos w trojmiescie i sie podzieli lokalizacja sklepu?
    pozdr
    w Lowepro Stealth Reporter 300 AW mieszczę wszystko co jest w stopce
    w 3-mieście polecam Sopot FOTO-NET, weź sprzęcior - a obsługa da Ci do przymierzania i macania
    każdą torbę, którą maja na zwanym "stanie"
    D5k/N18-105VR/N70-300VR/N85makro/S10-20/4-5,6/Di622MII

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •