Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Nadchodzę...

  1. #1

    Domyślnie Nadchodzę...


    Witam
    No to czas na debiut w tym dziale Mam nadzieję, że komuś się spodoba A jak się nie spodoba to niech się nie krępuje tego napisać

    1. Nadchodzę...



    Pozdrawiam i zapraszam do komentowania
    Jest 10 rodzajów ludzi, ci co rozumieją arytmetykę binarną i ci co jej nie rozumieją.

  2. #2

    Domyślnie

    Jak masz tak genialnie statyczny obiekt, to można się było pokusić o złożenie z kilku plasterków - miałbyś i oczka i muszle ostrą

  3. #3

    Domyślnie

    Fakt, można się było pokusić, w sumie nawet tak planowałem, wykonałem kilka zdjęć z różnie rozłożoną GO.
    Ale jakoś ta mała GO mnie zauroczyła, ech...
    Jest 10 rodzajów ludzi, ci co rozumieją arytmetykę binarną i ci co jej nie rozumieją.

  4. #4

    Domyślnie

    Eeeee.... ludzie, nie przesadzajcie z tym stackowaniem. To fajna technika do "technicznych" kadrów, miło jednak oglądać coś z właściwą GO dla makro, nie mówiąc o odseparowaniu obiektu od tła. Jest fajnie i basta
    Pozdrawiam, Dariusz Kucharski
    | DA | WWW | Blog |
    D800 D300s | N14-24G N24-70G N70-300VR T150-600 N60D N85PC N105D Trioplan100 Takumar28 Σ10-20mkI T17-50mkI | SB-900x2 Manfrotto 055xprob 322RC2 +duperele

  5. #5

    Domyślnie

    No tak, ale taką mała GO wymuszaja na nas właściwości obiektywu.
    My na żywo mamy dużą GO .
    Witaj evilseed w nowym dziale .
    Pozdrawiam: Artur | www.foto-karbulot.com | www.borg.website.pl
    Nikon D90 | MB-D80 | N 16-85 | N 70-300 | N 35 | T 90 | SB-700 | 055XPROB

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karbulot Zobacz posta
    No tak, ale taką mała GO wymuszaja na nas właściwości obiektywu.
    My na żywo mamy dużą GO .
    Witaj evilseed w nowym dziale .
    No ale w fotografii nie zawsze chodzi tylko o zarejestrowanie obrazu w taki sposób jak my to widzimy
    Dziękuję za komentarze
    Jest 10 rodzajów ludzi, ci co rozumieją arytmetykę binarną i ci co jej nie rozumieją.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •