Close

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 71
  1. #1

    Domyślnie Nikon D300s, czy coś innego?

    Witam.

    Od 3 lat używam D80, planuję zakup D300s.

    Pierwszy powód:
    Fotografuję na ślubach więc istotna jest jakość matrycy i możliwość fotografowania na wysokim ISO.

    Drugi powód:
    Kręcę krótkie filmy instruktażowe.

    Pytanie do kolegów:
    Czy istnieje jakaś alternatywa dla body 300s, która spełniałaby przede wszystkim pierwszy warunek (w podobnej cenie jak 300s). Chciałbym pozostać przy NIKON-ie, ale jeśli jest coś o lepszych parametrach z innych "stajni" to jestem otwarty na propozycje

    Pozdrawiam
    Marek Kloska
    STRONA - BLOG - VIDEO D300s,D80,N50f1.8,T17-50f2.8,SB-800,Manfrotto 055Xprob.

  2. #2

    Domyślnie

    odpowiadając wg tematu: coś innego...

  3. #3

    Domyślnie

    Sapphiron,
    kiedy ktoś pisze pytanie na forum, to raczej po to aby uzyskać bardziej konkretną odpowiedź.
    Dzięki, ale nie przekonałeś mnie.
    STRONA - BLOG - VIDEO D300s,D80,N50f1.8,T17-50f2.8,SB-800,Manfrotto 055Xprob.

  4. #4

    Domyślnie

    no widzisz.

    Niedawno ja założyłem temat d700 vs d3. Pewien człowiek uświadomił mnie że tak na prawdę wiem co chce kupić a wątek jest niepotrzebny.

    W Twoim przypadku jest tak samo. Wiesz czego oczekujesz od aparatu, wiesz jaki masz kapitał więc co stoi na przeszkodzie? Szukasz akceptacji?

  5. #5

    Domyślnie

    wydaje mi się że d300s to dobry wybór
    x-pro2 + xt-10 | 23 2.0 + 35 1.4 + 50 2.0 <3
    www.ma-foto.pl

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marcin Borkowski Zobacz posta
    wydaje mi się że d300s to dobry wybór
    Ale D700 lepszy, tylko te filmy...
    Trzeba chyba czekać na D800...

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sapphiron Zobacz posta
    Wiesz czego oczekujesz od aparatu, wiesz jaki masz kapitał więc co stoi na przeszkodzie? Szukasz akceptacji?
    Prawie trafiłeś w sedno.
    Przeczytałem testy w fotopolis i optyczne oraz kilka opinii w sklepach (ale na nich trudno bazować).
    Nie miałem go w ręce więc wszelkie informacje o tym, jak sprawuje się aparat po roku pracy np. na ślubach będą dla mnie cenne. Nie orientuję się w nowościach więc pytam także, czy jest jakiś model o podobnych parametrach.

    Będę wdzięczny za informacje od posiadaczy D300s.

    Pozdrawiam
    Marek
    STRONA - BLOG - VIDEO D300s,D80,N50f1.8,T17-50f2.8,SB-800,Manfrotto 055Xprob.

  8. #8

    Domyślnie

    Powiem tak. Gdybym nie potrzebował do swojej pracy pełnej klatki kupiłbym d300s. Bardzo dobry, solidny sprzęt.

    Jesli chodzi o inny aparat o "podobnych" możliwościach to d7000(na papierze podobno lepszy) ale powiedzmy sobie szczerze jeszcze jest ten aparat w fazie beta testów na użytkownikach i jeszcze parę partii minie zanim będzie wolny od kilku poważnych wad...

  9. #9
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    Strzelce Opolskie
    Posty
    123

    Domyślnie

    Mam d300s od ponad roku. Uważam, ze ta puszka to kawałek sprawdzonego, solidnego i szybkiego sprzętu. Z dobrymi szkłami pewnie jeszcze lepszy. Zaznaczam, że jestem tylko amatorem.
    Aha, nie kręciłem nim filmów. Tak, że nie wiem jak od tej strony d300s wygląda.
    Ostatnio edytowane przez Endriu129 ; 14-06-2011 o 18:12

  10. #10
    Oszczędny w słowach Awatar Garos
    Dołączył
    08 2009
    Miasto
    HollyŁódź
    Posty
    138

    Domyślnie

    Ja co prawda posiadam D300 i przesiadłem się z D5000 i muszę powiedzieć,że jest rewelacja,dzień do nocy jeśli chodzi o porównanie.Wszystkie ważniejsze funkcje są pod palcami a zdjęcia są bardziej plastyczne,jest cięższy i rewelacyjnie się go trzyma i foci się nim,zwłaszcza z gripem.Bardzo jestem zadowolony a z dobrymi jasnymi szkłami to czysta poezja.Bierz D300s i się nie zastanawiaj,daję głowę,że będziesz mega zadowolony.Powodzenia i pozdrawiam.
    Nikon D300 + kilka weków
    www.fotokadry.wordpress.com

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •