Close

Strona 1 z 24 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 235
  1. #1

    Domyślnie Noga z gazu. [18+]

    Zawiera sceny drastyczne. Przemawiający montaż.

    http://www.funiaste.net/3868,75624,filmik.html
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  2. #2

    Domyślnie

    cholernie mocne.
    Każdy powinien obejrzeć.
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  3. #3

    Domyślnie

    Już to kiedyś oglądałem. Mocna rzecz.
    The pięćdziesiąt
    Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.

  4. #4

    Domyślnie

    Bardzo mocne. Taki film powinni obejrzeć wszyscy kierowcy. I początkujący i z doświadczeniem.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 13-06-2011 o 21:07 Powód: pis. ("oglądnąć")
    N

  5. #5

    Domyślnie

    było już na forum. Aczkolwiek nie ma to znaczenia - powinno się to oglądać raz na tydzień.

  6. #6
    m3
    Gość

    Domyślnie

    w kinach zamiast reklam przed filmem to puścić !

  7. #7

    Domyślnie

    Nie tylko w kinach. W telewizji zamiast durnych reklam też.
    N

  8. #8
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Widziałem ostry wypadek na żywo. Pijany koleś krztusił się własnymi zębami, a jego żebra obejmowały kierownicę. Pasażer nie wyglądał lepiej. Po takim widoku powyższy film nie robi już na mnie "wrażenia".

    Fakt, niedoświadczeni za kółkiem powinni sobie taki film obejrzeć, zrozumieć i zapamiętać.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  9. #9

    Domyślnie

    Popłynęła mi z oka łza. Kilka lat temu widziałam potrącenie pieszego (chłopak z liceum - nie przeżył) a 2 lata temu pasy ocaliły mnie przed utratą zdrowia (a może nawet i życia) w czasie stłuczki (koleżanka miała za ciężką nogę - teraz jeździ spokojniej).
    Życie to nie gra - tu nie będzie "replay'a".
    Pojawiam się i znikam...

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rsz Zobacz posta
    Widziałem ostry wypadek na żywo. Pijany koleś krztusił się własnymi zębami, a jego żebra obejmowały kierownicę. Pasażer nie wyglądał lepiej. Po takim widoku powyższy film nie robi już na mnie "wrażenia".

    Fakt, niedoświadczeni za kółkiem powinni sobie taki film obejrzeć, zrozumieć i zapamiętać.
    Na filmie ten pierwszy raczej wyglądał na zaawansowanego użytkownika i chyba film jest do takich pewniaków skierowany.
    Jestem szumofobem. S50F1.4A

Strona 1 z 24 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •