Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Opuszczona fabryka Polkon Trzcianka

    Kilka zdjęć z sobotniego wypadu do opuszczonej fabryki firmy Polkon w Trzciance.

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    9.

    10.

    11.
    Pozdrawiam Roman Margraf
    ________________
    http://foto.bntech.pl

  2. #2

    Domyślnie

    Podoba mi się jest klimat. Cholerka wie, dlaczego 9 wzbudza u mnie pozytywne emocje hihihihihi

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez treborp Zobacz posta
    Podoba mi się jest klimat. Cholerka wie, dlaczego 9 wzbudza u mnie pozytywne emocje hihihihihi
    pewnie dlatego, że takie najkolorowsze ze wszystkich

  4. #4

    Domyślnie

    A mnie się 3 podoba. Niby mało ale sugestywnie...
    ... starszy o 20 kg doświadczeń i nie tylko...

  5. #5

    Domyślnie

    A mnie jakoś tak 6, no i 7
    Pozdrawiam,
    Grzegorz Tadych

  6. #6

    Domyślnie

    1,2 - fajny klimat.
    9 - fajny, nie wiem... ale dobrze ze jest
    "Jest sztuką widzenie rzeczy niewidzialnych." Jonathan Swift

  7. #7

    Domyślnie

    Taki trochę Prypeć.
    ...

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikodemo Zobacz posta
    Taki trochę Prypeć.
    Nie wiem dlaczego, ale dokładnie takie samo było moje pierwsze wrażenie. A że Prypeć fotograficznie trochę przestała już być sensacją, stała się manipulacją i kiczem (zaaranżowane fotki połamanych lalek, masek pgaz. itp.), do pierwszych zdjęć w serii podszedłem z nieufnością. Najbardziej "czernobylski" wydał mi się nr 4. Szczotka na nr 3 chwilę dłużej zatrzymała plamą światła. Nr 5 trochę jakby nie od kompletu - więcej w nim studium detalu niż industrialno-apokaliptycznego klimatu. Ale już od nr 7 zaczyna mi się podobać, z ciekawym akcentem przyrodniczym na finiszu

  9. #9

    Domyślnie

    Mnie tam się podobają wszystkie, choć właśnie ta szczotka i zaraz po niej, kask, wydają się zbyt oczywiste. Ale czepiam się. Sam uwielbiam takie miejsca. Są też ludzie, którzy są dosłownie walnięci na tym punkcie. Pokazują foty z opuszczonych fabryk, szpitali, mają swoje fora... I byłoby to świetne, gdyby nie to, że w większości jest fotografowane byle jak i byle jakim sprzętem (telefonem) Te zdjęcia ogląda się podwójnie przyjemnie, bo są dobre technicznie i zrobione z konceptem. Wiem, że to stary wątek i należy mi się srebrna łopata, ale jak masz więcej, to poproszę...
    Ostatnio edytowane przez Heldbaum ; 02-08-2020 o 17:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •