Cytat Zamieszczone przez costi Zobacz posta
A wstawienie galerii?
ja zrobiłem tak, że do każdego wpisu zakładam galerię i podpinam ją do wpisu. Do galerii zdęcia wrzucam hurtowo.
Ale to pewnie też za dużo roboty