Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36
  1. #1

    Domyślnie 15 mignięć ze ślubu Anitki i Kuby :D

    ..Nikon...

  2. #2

    Domyślnie

    przepraszam, 16 mignięć
    ..Nikon...

  3. #3

    Domyślnie

    fajnie czysto trochę za sterylnie, na 1 nie podoba mi się że pani się za tyłek trzyma, no i rozrzut kolorystyki między 13/14/ a 15 jest spory (wina lampy zapewne)
    sporo gratów

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piom Zobacz posta
    fajnie czysto trochę za sterylnie, na 1 nie podoba mi się że pani się za tyłek trzyma, no i rozrzut kolorystyki między 13/14/ a 15 jest spory (wina lampy zapewne)
    nie do końca rozumiem co znaczy sterylnie, nic nie wygładzałem a kolorystyka 13/14 a 15 musi być różna, w końcu 15-tka strzelana z zewnątrz budynku przez okno dzięki za koment
    ..Nikon...

  5. #5

    Domyślnie

    po raz kolejny obróbka robi wrażenie. Czym obrabiasz?
    Sporo fajnych obrazków z wskazaniem na wesele, które najlepiej wyszło - więc trzymasz poziom.
    PS: na blogu jest zdjęcie podczas przygotowań jak młodej pomagają z welonem - na ścianie jest plakat z Pulp Fiction i aż się prosi, żeby wymierzali spluwami w pannę młodą - trochę inny kadr, większa głębia ostrości - ot moja mała wizja.
    Krzysztof Papierkowski

  6. #6

    Domyślnie

    Bardzo fajnie!
    Usunięto nieregulaminowy wpis. Zachęcam: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=72527

  7. #7

    Domyślnie

    dziękuję za komentarze, co do Pulp Fiction to było bardzo mało miejsca w tym pokoju, a tak skadrowane zdjęcie pokazuje świadkową na muszce, które przyczepia welon - don`t fuck this job
    ..Nikon...

  8. #8

    Domyślnie

    świetna robota Grzechu !!!
    zdjęcia robię

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    fajne!

    achh ale super suknie miała młoda
    matka polka pstrykająca i ciągle ucząca

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •