Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Torpedownia.

  1. #1

    Domyślnie Torpedownia.

    Już pewnie sporo było odsłon tego motywu na forum, ale ja pokazuję po raz pierwszy.
    Ciekaw jestem Waszych opinii, więc proszę walcie śmiało (nawet młotkiem)
    Zapraszam.


  2. #2

    Domyślnie

    no i jest inaczej niż do tej pory - podoba się, aczkolwiek zastanawiam się czy nie zrobiłbym tego mniej kontrastowo ??
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  3. #3

    Domyślnie

    ... no tak jeszcze nie widziałem, ... podoba mi się, ... no może mniej kontrastu?

  4. #4

    Domyślnie

    Było ale... jest sympatycznie.

  5. #5

    Domyślnie

    Troche pali po oczach ale to juz koledzy napisali

  6. #6

    Domyślnie

    Jest inaczej to fakt, lekko pomemlane......chyba bym podszedl blizej, wykozystal te wode jako temat a nie tlo.

  7. #7

    Domyślnie

    Widzę tu bardzo fajny kadr. Nadal da się coś z tego miejsca wycisnąć Wg mnie też kontrast do poprawy.

  8. #8

    Domyślnie

    ponieważ uczestniczyłem w tym plenerku i nie tylko jako przewodnik, pamiętam w jakim czasie było to robione i o jakiej godz. Były to gościnne występu chłopców spoza trójmiasta więc trafiliśmy tam już grubo po dobrym do tego czasie. Wiele odsłon torpedowni widziałem, i powiem szczerze ze ta jest raczej dokumentacyjna, wydaje mi sie ze ten kontras bardzie by posłużył w konwersji B/W - moze nastepnym razem bedzie lepiej

    ps. zadziwiajace jest ze ta miejscówka jak i klif Orłowski zawsze cechuja się lekką beczką na horyzoncie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •