Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43
  1. #1

    Domyślnie Problem z fotografiami zamieszczonymi na jednym z serwisów

    Witam.
    Dziś dokładnie miałem przyjemność rozmowy z policją na temat tego zdjęcia MOJE ZDJĘCIE i drugiego zamieszczonego tylko z szerszym kadrem.

    Chodzi o to, że właściciel tego pojazdu zgłosił na policję, że ta fotografia narusza jego dobro i go obraża no i w związku z tym chce abym usunął je z serwisu. Zbytnio się nie orientuję w kruczkach prawnych ale z tego co kiedyś wyczytałem, że zdjęcie zrobione przedmiotu lub budynku wystawionego na publiczny widok nie są prawnie zakazane. Chyba, że jest informacja o zakazie fotografowania. Policjant, z którym rozmawiałem sam śmiał się z tego, bo dla niego sprawa jest banalna ale facet jest podobno bardzo upierdliwy i naciska na nich.

    Zbytnio nie chcę usuwać tego zdjęcia bo mi się podoba i ma jakiś tam klimat Miał może ktoś z was podobny problem??
    Nikon D90 + Nikor 18-105 VR; Nikor 35 1,8; samyang 14/2,8 i kilka drobnostek

  2. #2

    Domyślnie

    przecież nawet nie widać dokładnie co to za pojazd ... ludzie to maja nasrane we łbach...

    horizontal flip > podpis > okolice poznania i nara

  3. #3

    Domyślnie

    Dokładnie, na tym zdjęciu widać niewiele szczegółów pojazdu. Koleś musi być nieźle nawiedzony.

  4. #4

    Domyślnie

    Olej to i ciesz się życiem.. zdjęć nie usuwaj są oki
    طالب مع S5Pro Metze Stronka* MyPort

  5. #5

    Domyślnie

    Na razie nie usunę tego zdjęcia i zobaczę jak sprawa się rozwinie
    Nikon D90 + Nikor 18-105 VR; Nikor 35 1,8; samyang 14/2,8 i kilka drobnostek

  6. #6

    Domyślnie

    W d... Cie moze ugryzc, a nie zadac usuniecia
    ludziom juz naprawde sie w glowach przewraca
    trzeba bylo spytac czy sam zaprojektowal ten pojazd i o numer patentu

  7. #7

    Domyślnie

    Nie musisz usuwać. I ja bym na Twoim miejscu nie usuwał. A żeby pan właściciel miał zagwozdkę, podpisz zdjęcie - jak radził darkmajin - Poznań i niech udowadnia, że to jego pojazd i że zdjęcie obraża jego uczucia. Ja rozumiem, że ktoś może się obruszyć, jak sfotografujesz w dzień jego dom, ale taki pojazd po ciemku... To już jednak przesada. Być może właściciel liczy po prostu na odszkodowanie i łatwe pieniądze.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darkmajin Zobacz posta
    horizontal flip > podpis > okolice poznania i nara
    I po problemie

  9. #9

    Domyślnie

    Dziś dostałem maila od faceta "na robienie zdjec mojej zagrody nieuzyskał pan zgody pisemnej badz ustnej w zwiazku zczym wzywam pana do pilnego usuniecia zdjec z polskich krajobrazów.pl jesli pan tego niedokona podejme przeciw panu odpowiednie kroki prawne i zarzadam odszkodowania za poniesione szkody materialne i moralne!!!!!!"
    i zrezygnował z temtego zdjęcia ale chce teraz abym usunął tylko te:

    Zdjęcie 1

    Zdjęcie 2
    Nikon D90 + Nikor 18-105 VR; Nikor 35 1,8; samyang 14/2,8 i kilka drobnostek

  10. #10

    Domyślnie

    dodaj go do ignorowanych i po problemie

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •