Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie Aż serce boli...

    Jak to zobaczyłem to aż mnie serce zabolało:

    http://www.dchome.net/viewthread.php?tid=1033606

    UWAGA TYLKO DLA OSÓB O MOCNYCH NERWACH!

  2. #2

    Domyślnie

    nie przesadzaj Cos taki wrażliwy z rana? Maltretowanie zwierzat jest znacznie gorsze. Miłego dnia

  3. #3

    Domyślnie

    Z tym maltretowaniem zwierząt to masz racje 120% , ale patrząc na te słoiki przez pryzmat Polaka /patrz zamożność portfela/ fotoamatora, to serce boli chociażby troszeczkę.

  4. #4
    Posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach” W.B.Yeats

  5. #5

    Domyślnie

    No niestety jestem z tych mimo wszystko ubogich Polaków gdzie taki widok boli niestety...
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 09-06-2011 o 11:45 Powód: pis. ("polaków")

  6. #6

    Domyślnie

    Oj, mnie też zabolało... obudowa wprawdzie słabiej, ale widok potrzaskanych soczewek!... brrrr...

  7. #7

    Domyślnie

    swoją drogą, żeby porobić takie wgnioty w tokinie czy 80-200, to trzeba się mocno postarać

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sapphiron Zobacz posta
    UWAGA TYLKO DLA OSÓB O MOCNYCH NERWACH!
    faktycznie, wstrząsające przeżycie ...
    aż boję się spytać jak reagujesz np. na widok obitych, porysowanych samochodów idąc ulicą
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowart Zobacz posta
    aż boję się spytać jak reagujesz np. na widok obitych, porysowanych samochodów idąc ulicą
    A to się łatwo przekonać. Wrzucić filmik jak na przykład w Paryżu, przy parkowaniu, kierowcy przepychają samochody, metodą zderzak o zderzak. Potem wystarczy wygodnie usiąść z piwem oraz orzeszkami i poczekać na komentarze.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowart Zobacz posta
    faktycznie, wstrząsające przeżycie ...
    aż boję się spytać jak reagujesz np. na widok obitych, porysowanych samochodów idąc ulicą
    Na samochód masz autocasco Poza tym samochód to ułamek wartości tych szkieł (Mówię o wszechobecnym GIII 1.9 TDI)
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 09-06-2011 o 11:46 Powód: pis. ("pozatym")
    2x D750 | 2x MB-D16 | SB-800 | SB-900 | N24-70/2.8 | N80-200/2.8 AF-S

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •