Jak to zobaczyłem to aż mnie serce zabolało:
http://www.dchome.net/viewthread.php?tid=1033606
UWAGA TYLKO DLA OSÓB O MOCNYCH NERWACH!
Szukaj
Jak to zobaczyłem to aż mnie serce zabolało:
http://www.dchome.net/viewthread.php?tid=1033606
UWAGA TYLKO DLA OSÓB O MOCNYCH NERWACH!
nie przesadzajCos taki wrażliwy z rana? Maltretowanie zwierzat jest znacznie gorsze. Miłego dnia
![]()
Z tym maltretowaniem zwierząt to masz racje 120% , ale patrząc na te słoiki przez pryzmat Polaka /patrz zamożność portfela/ fotoamatora, to serce boli chociażby troszeczkę.
Posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniachâ W.B.Yeats
No niestety jestem z tych mimo wszystko ubogich Polaków gdzie taki widok boli niestety...
Ostatnio edytowane przez ekonet ; 09-06-2011 o 11:45 Powód: pis. ("polaków")
Oj, mnie też zabolało... obudowa wprawdzie słabiej, ale widok potrzaskanych soczewek!... brrrr...
swoją drogą, żeby porobić takie wgnioty w tokinie czy 80-200, to trzeba się mocno postarać![]()
Skontaktuj się z nami