Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29
  1. #1

    Domyślnie a wy znacie Polske? ;)

    http://doyouknowpolska.com/

    moim zdaniem bardzo fajny pomysl i wykonanie

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    ale czego to dowodzi?

    Że mam dużą wiedzę o Polsce czy może, że znam 4 slangowe określenia?
    Pursue happiness with diligence

  4. #4

    Domyślnie

    heeh dobre......ale najbardziej drazni mnie slowo siema, uzywa go kazdy dres a jeszcz z 10 lat temu za siema dostawalo sie po lbie od dresow, bo kojazyli (jak dali rade kojazyc) z owsiakiem a co za tym idzie z"wszarzami i brudasami" Dlatego na przywitanie siema nigdy nie odpowiadam siema nigdy nie odpowiem siema, tylko zawsze czesc.

  5. #5

    Domyślnie

    to Jurkowi Owsiakowi podczas WOŚP odpowiesz "cześć", dla mnie jest to kultowe powitanie Jurka i nie wyobrażam sobie inaczej mu odpowiedzieć.

  6. #6

    Domyślnie

    No to ja powiem typowo po polsku:
    Ale Gów...o!!!
    Sensu brak w tym czymś.
    nic...

  7. #7

    Domyślnie

    A najgorsze w tym, to że my za zapłaciliśmy.
    Z6II|FTZII|N10-24|N14-24|N35|N24-70|N105VR|N70-200VRII|TC-14EIII|TC-17EII|SB800|YN-685|YN-460II|YN-622N-TX|YN-622N|YN RF-602|YN RF-603
    Było: D700+MB-D10|D200+MB-D200|

  8. #8

    Domyślnie

    Ale bierzecie pod uwagę, że ten quiz nie jest kierowany do Polaków?

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    heeh dobre......ale najbardziej drazni mnie slowo siema, uzywa go kazdy dres a jeszcz z 10 lat temu za siema dostawalo sie po lbie od dresow, bo kojazyli (jak dali rade kojazyc) z owsiakiem a co za tym idzie z"wszarzami i brudasami" Dlatego na przywitanie siema nigdy nie odpowiadam siema nigdy nie odpowiem siema, tylko zawsze czesc.
    Ja rozumiem, że na Twojej klawiaturze nie ma polskich znaków diakrytycznych, ale czy "rz" też Ci zjadło?
    Z6II|FTZII|N10-24|N14-24|N35|N24-70|N105VR|N70-200VRII|TC-14EIII|TC-17EII|SB800|YN-685|YN-460II|YN-622N-TX|YN-622N|YN RF-602|YN RF-603
    Było: D700+MB-D10|D200+MB-D200|

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Majek Zobacz posta
    Ale bierzecie pod uwagę, że ten quiz nie jest kierowany do Polaków?
    No i co....???
    Czego ma to nauczyć czy co pokazać?
    Dla mnie to brednie oderwane od rzeczywistości.
    Wystarczyło prosto i zwięźle napisać, że w większości przypadków i sytuacji, w celu określenia emocji pozytywnych czy też negatywnych wystarczy powiedzieć zwyczajnie "o kur...a", a i "o fu..k" też zostanie prawidłowo zrozumiane.
    Prawda, że proste?
    nic...

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •