Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie helpp!! (prosze)

    mam, a moze miałem nikona l6. niestety po dwóch tygodniach użytkowania, upsdł mis z 50 cm na ławke, podczas robienia zdjecia i wgniotło mi obiektyw(tą częsc która ustawia ostrość.) oddałem go do jednego serwisy i go rozłożyli. niestety nie portafili go złożyć
    oddali go w stanie przypominajacym trochę bardziej mase srubek i częsci, niż aparat.. oddałem go pózniej do drugiego serwisu. niestety tam powiedzieli im ze musze poczekać dopuki, doputy nie beda mieli do naprawy czegoś podobnego(na wzór) postanowiłem więc szukać jakiegoś schematu. niestety po 3 godzinaczh szukania poddałem sie...
    MA MOZE KTOS TAKI SCHEMAT, LUB PRZYNAJMNIEJ ZNA LINKA DO TAKOWEGO??? PARDZO PROSZE O SZYBKI KONTAKT GG:7381033

  2. #2

    Domyślnie

    na mój gust, to kolega nie powinien odbierać sprzętu rozebranego z serwisu nr 1. Ja bym poprosił grzecznie o oddanie sprzętu w takim stanie w jakim go przyniosłem do serwisu (ewentualnie naprawionym) lub zwrot kwoty za sprzęt...
    Paweł

  3. #3

    Domyślnie

    dokładnie tak jak mówi Swoop - ja bym nie przyjął, jak nie potrafią naprawić to niech się kurde nie biorą za to, teraz jednak już po mszy i po kazaniu , spróbuj z oficjalnym serwisem Nikona
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  4. #4

    Domyślnie

    a jeżeli bym znalazł drugiego nikona i by go rozebrać na wzór??
    tylko gdzie takiego znależć....

  5. #5

    Domyślnie

    Lepiej nie - potem tego drugiego też nie złożysz i będziesz w plecy kolejne parę stów.
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  6. #6

    Domyślnie

    Po pierwsze to trzeba bylo oddac aparat do serwisu nikon polska do warszawy i by ci go zreperowali na 100% moze nie na gwarancji za co musialbys zaplacic ale bys nie mial takiego problemu jak teraz

  7. #7

    Domyślnie

    dzięki bardzo za pomoc

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •