Mirek i Maniak juz wrzucili. Teraz moja kolej. Postanowilem wrzucic podobny kadr. Niestety nie potrafie tak pokombinowac jak Mirek, wiec u mnie bardziej realistycznie.
Szukaj
Mirek i Maniak juz wrzucili. Teraz moja kolej. Postanowilem wrzucic podobny kadr. Niestety nie potrafie tak pokombinowac jak Mirek, wiec u mnie bardziej realistycznie.
Okolicznosci, miejscowka wymusily na nas podobne kadry, totez nic w tym temacie mowic nie bede, bo juz wszystko zostalo powiedziane, pokazane
Obrobkowo dales rade i szacun dla Twojego statywu, bo jakies zastrzezenia zdaje sie masz do niego...![]()
Ja osobiście mam obiekcje co do kadrowania .Po pierwsze jest nie dokończone ni z lewa ni z prawa. Brak światła nie zawsze znaczy szaro - buro i nijako
Maniak, odnosnie mojego statywu to kiedy wykonywalem to zdjecie palcem wskazujacym prawej dloni dociskalem aparat od gory, starajac sie zredukowac drgania, ktore bezlitosnie pokazywala poziomica na aparacie. Bez tego "wspomagania" watpie, zeby cokolwiek wyszlo ostro.
No i jeszcze raz sprawdziło się stare: POLAK POTRAFI![]()
Skontaktuj się z nami