Ładne kadry.
Szukaj
Kupuję cały set ! Dobra robota Piotrek.
Równi i równiejsi!
6, 7, 8 mi się podobają![]()
D4s/D3s/D800/S35 1,4HSM /N50mm 1,8G/N85 1,8G/N 70-200mm 2,8 VRII/S8mm f3,5/Sb910/Sb910/YN560
DziękujeCieszę się że się spodobało
![]()
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
8 i 10 najbardziej![]()
8, 9, 10 zacne trio! Gdyby na 10 nie było tego słońca, to bym się nie pogniewał.![]()
D700, N24D, N35D, N85D, S150
6, 7 wymiata, extra złapany klimat![]()
Nikon D610
Skontaktuj się z nami