Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Monika

  1. #1

    Domyślnie Monika




    Modelka: Monika Wąs
    Wizaż, fryzura,projekt i wykonanie stroju : Judyta Rybka )

  2. #2

    Domyślnie

    ładne,a le na moje za bardzo blade na twarzy, nie wiem czy tio makijaz czy kwestia światła, ale wolalbym ciemniejsza buzią little bit
    http://facebook.com/fotomagik
    D700 + N70-200/2.8 + N20/2.8 + N50/1.8 + N85/1.8 + N135/2.8 + S15/3.5 + SB900 i kilka innych pierdół

  3. #3

    Domyślnie

    Cytując klasyków: co to za kadr? Z tyłu tyle miejsca, z przodu ciasno. Nieee...

    A teraz na poważnie, podoba mi się. Zwłaszcza kadr. I modelka również i chętnie zobaczyłbym w większym rozmiarze.
    Jeśli miałbym marudzić, to widziałbym to w minimalnie cieplejszej tonacji.
    clusca
    Fufu X

  4. #4

    Domyślnie

    Strasznie małe. Ciężko stwierdzić, czy ostrość jest na oczach Poza tym kadr, wizaż, poza, makeup wszystko na tak
    Nikon D300 | D5000 | N50 f/1.4 | N18-55 VR | S50-150 f/2.8II | YN 460-II | YN RF-602 | + sporo gadżetów

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Galen Zobacz posta
    Strasznie małe. Ciężko stwierdzić, czy ostrość jest na oczach Poza tym kadr, wizaż, poza, makeup wszystko na tak
    na czym?

    ładne kolorki

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Galen Zobacz posta
    ... Ciężko stwierdzić, czy ostrość jest na oczach...
    Fakt, to jest element decydujący o jakości zdjęcia
    Ładnie wyszło. Ciekawe spojrzenie na modelkę.
    Podoba się.
    Tutaj jest... podpis

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    Fajne. Wolałbym jeszcze trochę bardziej plastyczne światło na sukience. Pewnie wystarczy zejść z ekspozycją ciut by dostać ten efekt. Nie jestem przekonany co do jasności skóry na różnych częściach ciała. Można by spróbowac uwspólnić choć trochę.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •