Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11

    Domyślnie

    to moze podrzucimy mu te 3 wygrana sie podzielimy
    Za bardzo go lubie

    Cholera, mnie dziwi ze taka ilosc trafila w Twoje rece. 2 na 6 to bardzo duzo. Moze MM odsial wczesniej z wiekszej partii a te ktore zostaly, zaproponowano Tobie. Na prawde sie dziwie...

  2. #12

    Domyślnie

    slyszalem pogloski, ze MM sprzedaje sprzet tzw. gorszej jakosci -- w przypadku gdy lokalni dystrybutorzy *** Polska maja taki sprzet to po nizszej cenie trafia on do MM, wiec moze ten przypadek potwierdzalby ta teorie

  3. #13
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tzk
    slyszalem pogloski, ze MM sprzedaje sprzet tzw. gorszej jakosci -- w przypadku gdy lokalni dystrybutorzy *** Polska maja taki sprzet to po nizszej cenie trafia on do MM, wiec moze ten przypadek potwierdzalby ta teorie
    Byc moze cos w tym jest. Slyszalem kiedys od kolegi ktory tam pracowal iz trafialy do nich wadliwe partie telewizorow (jakies wady kineskopow....wiekszosc ludzi i tak tego nie zauwazyla) Co do pikseli
    faktycznie slyszalem iz czasami pojawialo sie cos takiego, ale nie mialo to raczej charakteru nagminnego. Nikt na forum rowniez nie sygnalizowal problemow z LCD..jestes pierwszy. Byc moze faktycznie jest tam jakas trefna partia. Ciezko powiedziec. W moim D70 nie mam niczego takiego, kuzyn ktory niedawno zakupil ten sprzet rowniez nie ma.

  4. #14

    Domyślnie

    pozostaje Ci tylko Stary, oddac sprzet do MM, serdecznie podziekowac i...
    kupic u poczciwego Hesji za uczciwa cene
    zapraszam
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  5. #15

    Domyślnie

    ale jak ktos chce to ten facet z reklamy MM moze mu zrobic dobrze... jakkolwiek by to nie brzmialo jest to dwuznaczna propozycja... w sumie to duzo tam czerwonego jakby wymienili zarowki to by byl dom uciech

  6. #16
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Dzieki Hesja za zaproszenie do twojego sklepu, ale z przykrością stwierdzam, że nie mogę skorzystać z propozycji bo w MM kasy nie oddają, więc muszę już zostać przy nich. Natomiast można tam zawsze wymienić bez problemu sprzet na nowy w ciągu 14-tu dni i to jest pozytyw tej sprawy. No więc wymieniam w nadziei, że wreszcie trafię na dobry. Może bedzie to już tym razem ?... Pozdrawiam.

  7. #17

    Domyślnie

    mysle...
    dom uciech....kobiety... Z MARTWYMI PIKSELAMI?????
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Robert W.
    A w 9 sztukach, które miałem w ręce 3 miały wypalone, a właściwie gorące, czyli stale świecące piksele. Jeden miał niebieskiego w prawym dolnym rogu (to był mój pierwszy egzemplarz), inny miał czerwonego na samym środku (mój trzeci z kolei, a obecny egzemplarz czekający na dostawę towaru i wymianę). Z pozostałych 5-ciu czy 6-ciu, które ogladałem w sklepie jeden posiadał pięknego tym razem zielono świecacego pypcia. Sądzę, że problem nie jest tak marginalny, skoro producent w polskiej instrukcji obsługi pisze, że wyświetlacz może posiadać kilka stale swiecących lub stale zgaszonych pikseli i nie stanowi to usterki. Jednocześnie dalej pisze, że zdjęcia nie będą obarczone ta dolegliwocią... A więc jednak DOLEGLIWOŚCIĄ. Nie usterka, a dolegliwość. Fajne.
    Jak czytam o tych wszystkich problemach D70 to coraz bardziej uswiadamiam sobie że mój braciszek to się chyba w czepku urodził. Nabył takowy w sklepie dla idotów jak tylko co pojawiły sie w sprzedaży. Zapłacił słono, ale jakoś go dolegliwości nie trapią. Back & Front fockus-a najprawdopodobniej nie ma (dokładnych testów nie przeprowadzałem), Krzywej matrycy też nie posiada, a monitorek działa prawidłowo. Jedyne do czego mógłbym sie przyczepić to chyba accu trzyma mniej niż co niektórzy twierdzą
    Szkoda tylko że ja tym nie umiem focić
    pozdrówka
    szymon
    Ps. wie ktoś jak sprwdić rejstrację produktu u nikona. Brachol coś nawklepywał na firmowej stronie i nie pamięta co. Nieźle nie

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •