Rzucam temat występowania martwych pikseli na kolorowych wyświetlaczach LCD w Nikonach D70. Czy spotkał się ktoś z Was z czymś takim ? Trochę na ten temat tu:. Pozdrawiam.Kod:Link został usunięty ze względu na jego niekompatybilność z nową wersją forum.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami