Myślę, przeglądam, myślę, czytam i nic....za dużo jest różnych statywów i głowic i nie mogę się w tym połapać
Otóż szukam statywu z głowicą, bądź obie części osobno, żeby------> móc robić zdjęcia zarówno w poziomie jak i po szybkim ruszeniu dźwigienki w pionie. Do tego żeby był w miarę solidnie wykonany, ale też nie żaden extreme i tani.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami