Close

Strona 8 z 16 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 156
  1. #71

    Domyślnie

    nie badzmy az takimi purystami

    76.

  2. #72

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MichalR Zobacz posta
    nie badzmy az takimi purystami

    hmm, nikt inny się w wątku nie wypowiadał więc podejrzewam, że to w moim kierunku, dlatego pozwolę sobie zapytać: "ale o co chodzi?" Zdaje się, że nigdzie nie komentowałem poprawności językowej
    Pozdrawiam
    Adamson

  3. #73

    Domyślnie

    Purysta (inna definicja niz ta zwiazana z jezykiem) - człowiek kładący zbyt wielki nacisk na przestrzeganie reguł, prawideł, zwłaszcza: rygorystycznie dbający o moralność, surowość i czystość obyczajów.

    77.

  4. #74

    Domyślnie

    Witam,
    okej, tej definicji przyporządkowałbym inne słowo ale skoro przytaczasz taki argument pozostaje mi podkulić ogon i zwrócić honor.
    Natomiast, co do "puryzmu" z mojej strony, uważam, że jest wręcz przeciwnie. Każde zdjęcie jest inne i napisałem tylko co bym zmienił w zaprezentowanych tutaj - nic więcej. Koniec ot'a z mojej strony
    Pozdrawiam
    Adamson

  5. #75

    Domyślnie

    spoko, rozumiem Twoj punkt widzenia, jako ze wielu makropasjonatow woli miec GO na calym owadzie. ja naleze do tych ktorzy cenia sobie rowniez zdjecia gdzie GO troche ucieka, dodaje to czesto obrazowego smaczku zdjeciom.

  6. #76

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MichalR Zobacz posta
    spoko, rozumiem Twoj punkt widzenia, jako ze wielu makropasjonatow woli miec GO na calym owadzie. ja naleze do tych ktorzy cenia sobie rowniez zdjecia gdzie GO troche ucieka, dodaje to czesto obrazowego smaczku zdjeciom.
    O ile sobie przypominam w jakims watku usilnie kogos przekonywales o tym, ze na f4 sie da, jak widac do pewnych zalozen sie nie da


    pozdro
    Trzy aparaty spod znaku N i "troche" szpeja do nich....

    www.michalak24.pl

  7. #77

    Domyślnie

    nyny, czytasz wybiorczo to co pisze. pisalem ze da sie i owszem, ale zalezy to od ulozenia aparatu wzgledem owada, jak sie uda rownolegle to bedziesz mial calego w ostrosci. jak minimalnie Ci reka zejdzie, to juz niestety nie. jesli ktos chce mi udowadniac ze sie nie da, prosze bardzo, jednakze kilkadziesiat jesli nie kilkaset zdjec zrobilem na f4 wiec powiedzmy, ze z samego doswiadczenia wiem co mowie

  8. #78

    Domyślnie

    takie cos z lykendu:

    78.

  9. #79

    Domyślnie

    Co za bokeh!!!! Co za ostrość, gdyby model miał uczesane czułki byłaby rewelacja ....dobra i tak jest REWELACJA. Fajne światło, fajne kropelki!

  10. #80

Strona 8 z 16 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •