Szukaj
pozy i mimika modelki mnie nie przekonuja
Fakt mina taka niezbyt, ale makijaz ciekawyI czy mnie sie wydaje czy na 1 brakuje ostrości na twarzy?
http://facebook.com/fotomagik
D700 + N70-200/2.8 + N20/2.8 + N50/1.8 + N85/1.8 + N135/2.8 + S15/3.5 + SB900 i kilka innych pierdół
A według mnie prace są ciekawe. Może nie są doskonałe, ale mają pewne elementy, które je wyróżniają z tłumu i mogą zainspirować. Mocniej się nie będę rozpisywał, ale ode mnie plusik.
Co do póz i miny to według mnie też jest w porządku. To po prostu kompletnie inna, surrealistyczna konwencja.
Skontaktuj się z nami