Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Domyślnie Wieczorową porą.

    Witam.


    Spróbowałem powalczyć z tym kasztanem o zachodzie słońca.

    Jak wyszło oceńcie sami.

    Krytyka mile widziana




    Zapraszam.



    Uploaded with ImageShack.us
    Ostatnio edytowane przez Pablo 77 ; 28-05-2011 o 23:04
    D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters

  2. #2
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Tak powiem Ci,że wzrok po tych śladach ucieka , a to kasztan miał byc zgodnie z tym co piszesz głównym tematem.
    No i słynnej magenty cosik chyba za dużo,i próbowałbym mocniej niebo wyciągac.

  3. #3

    Domyślnie

    mnie zaciekawiło to zdjęcie . osobiście pozbył bym się tych drzew z lewej na horyzoncie i wprowadził bym taki "minimal"... jest coś w tym zdjęciu co mi się podoba. Taka niespodzianka dla mnie

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JaroPienza Zobacz posta
    mnie zaciekawiło to zdjęcie . osobiście pozbył bym się tych drzew z lewej na horyzoncie i wprowadził bym taki "minimal"... jest coś w tym zdjęciu co mi się podoba. Taka niespodzianka dla mnie
    Zgoda kosiarką je
    Ale pomijając taki drobny szczegół jest ok

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JaroPienza Zobacz posta
    mnie zaciekawiło to zdjęcie . osobiście pozbył bym się tych drzew z lewej na horyzoncie i wprowadził bym taki "minimal"...
    Się podpiszę, ogólnie podoba się.
    D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /

  6. #6

    Talking

    Temat i jego wykonanie podoba mi się. Drzewa z lewej można wyciąć ale są takie drobniutkie, iż tak bardzo nie przeszkadzają. Natomiast przy takiej dużej i szerokiej przestrzeni widzę panoramę.
    Umysł ludzki jest jak spadochron, użyteczny jest tylko wtedy gdy jest otwarty.

  7. #7

    Domyślnie

    Osobiscie az tak nie przeszkadaja mi te drzewka , choc pewnie bez nich bylo by idealnie, reszta na tak, bardzo naturalnie wyszla, moze delikatnie rozjasnil bym dol ..ale na prawde lekko!

  8. #8

    Domyślnie

    troszeczkę bym ożywił te fote Pawle, trochę kontrastu lub więcej swiatła przydałoby sie na tym zbożu, bo przy ogólnym wieczornym poziomie swiatła jest go troche mało, od tego mam programy aby z nich korzystać, oczywiscie musi to być subtelny umiar - sama fota mnie sie podoba, ja lubię prostote

  9. #9

    Domyślnie

    Nawet ciekawie wyszło, w zasadzie wszystko gra, zabrakło tylko bardziej spektakularnego światła.

  10. #10

    Domyślnie

    Ładne niebo z tymi delikatnymi kolorami no może trochę podłogę rozjaśnić.Pozdrawiam

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •