Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Kotek

  1. #11

    Domyślnie

    To jest łagodne poinformowanie Cię, że niestety Twoje prace są zwykłymi pstrykami .
    Pozdrawiam: Artur | www.foto-karbulot.com | www.borg.website.pl
    Nikon D90 | MB-D80 | N 16-85 | N 70-300 | N 35 | T 90 | SB-700 | 055XPROB

  2. #12
    szczepan325
    Gość

    Domyślnie

    Tyle to i ja wiem, nie trzeba mnie o tym informować...

    Dlatego właśnie prosiłem o jakieś wskazówki odnośnie kadrowania. Chyba, że sam kot jest na tyle nudnym tematem, że jedyna możliwość cyknięcia wartościowego zdjęcia z nim, to zajumanie owego kota i umieszczenie go w jakimś ciekawszym miejscu...

    Powtórzę jeszcze raz - wiem że jestem totalnym amatorem, dlatego właśnie proszę o wszelkie wskazówki, które pozwolą mi zrozumieć błędy, jakie popełniam.
    Z góry dziękuję ;]

  3. #13

    Domyślnie

    Nikt nie nauczy Cie poprawnych kadrów. Co najwyżej możemy uprzejmie wytknąć niedociągnięcia.
    O tym jak poprawnie kadrować dowiesz się z książek na temat poprawnego kadru.
    Warto też poczytać o świetle a także o obróbce zdjęć.
    Podglądaj prace innych fotografów. Wtedy sam dojdziesz do tego, co robisz źle i jak robić dobrze.
    Pozdrawiam: Artur | www.foto-karbulot.com | www.borg.website.pl
    Nikon D90 | MB-D80 | N 16-85 | N 70-300 | N 35 | T 90 | SB-700 | 055XPROB

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •