To jest łagodne poinformowanie Cię, że niestety Twoje prace są zwykłymi pstrykami.
Szukaj
To jest łagodne poinformowanie Cię, że niestety Twoje prace są zwykłymi pstrykami.
Pozdrawiam: Artur | www.foto-karbulot.com | www.borg.website.pl
Nikon D90 | MB-D80 | N 16-85 | N 70-300 | N 35 | T 90 | SB-700 | 055XPROB
Tyle to i ja wiem, nie trzeba mnie o tym informować...
Dlatego właśnie prosiłem o jakieś wskazówki odnośnie kadrowania. Chyba, że sam kot jest na tyle nudnym tematem, że jedyna możliwość cyknięcia wartościowego zdjęcia z nim, to zajumanie owego kota i umieszczenie go w jakimś ciekawszym miejscu...
Powtórzę jeszcze raz - wiem że jestem totalnym amatorem, dlatego właśnie proszę o wszelkie wskazówki, które pozwolą mi zrozumieć błędy, jakie popełniam.
Z góry dziękuję ;]
Nikt nie nauczy Cie poprawnych kadrów. Co najwyżej możemy uprzejmie wytknąć niedociągnięcia.
O tym jak poprawnie kadrować dowiesz się z książek na temat poprawnego kadru.
Warto też poczytać o świetle a także o obróbce zdjęć.
Podglądaj prace innych fotografów. Wtedy sam dojdziesz do tego, co robisz źle i jak robić dobrze.
Pozdrawiam: Artur | www.foto-karbulot.com | www.borg.website.pl
Nikon D90 | MB-D80 | N 16-85 | N 70-300 | N 35 | T 90 | SB-700 | 055XPROB
Skontaktuj się z nami