Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Niooo - to jest wreszcie konkretna rozdziałka:
    http://www.dpreview.com/news/1105/11...sselbladMS.asp
    Za 32.000,00 euro netto musi być
    MarcinWilk

  3. #3

    Domyślnie

    Pfff, 200Mpx to nawet szwagier ze statywu alfą zrobi i sobie poskłada w szopie. A 31000€ zostanie w kieszeni.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Niooo - to jest wreszcie konkretna rozdziałka:
    http://www.dpreview.com/news/1105/11...sselbladMS.asp
    KLIK
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 30-05-2011 o 12:51

  5. #5
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  6. #6

    Domyślnie

    Jak sobie z taką rozdzielczością radzą szkła do tego


    Właśnie przeczytałęm to co podał Jacek... Marketing a nie 200MP. Jak zwykle przereklamowane chyba... No i ten upgrade ...
    Ostatnio edytowane przez kojot3.0 ; 30-05-2011 o 13:12

  7. #7

    Domyślnie

    Przyjmując kryterium MTF50% dla długości fali 555nm doskonale skorygowane szkło na f/4 powinno sobie z tym smokiem poradzić. I co niby jest przereklamowanego w tej ściance, bo nie bardzo rozumiem?

  8. #8

    Domyślnie

    Droższe od fotografii jest tylko audiofilstwo
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  9. #9

    Domyślnie

    Czy ktoś wie jak działa tryb 6 strzałów? Rozumiem 4 oraz 16 shot, ale jak z 6 strzałów powstaje obraz 4 x normalna rozdzielczość?

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Campsis Zobacz posta
    Czy ktoś wie jak działa tryb 6 strzałów? Rozumiem 4 oraz 16 shot, ale jak z 6 strzałów powstaje obraz 4 x normalna rozdzielczość?
    toć przecież napisali:
    "...It can also use the four-shot mode used by the H4D-50MS that shifts the sensor by one pixel in each direction to capture all colors at each position..."
    FUJI
    --------------------------------------------------------------------
    https://fotopiotrblog.wordpress.com

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Hasselblad ] Hasselblad H3D ... H6D
    By Jacek_Z in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 359
    Ostatni post / autor: 30-05-2018, 17:26
  2. Arax vs. Hasselblad
    By tomwidlak in forum Aparaty analogowe
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 08-08-2011, 18:34
  3. Hasselblad xpan
    By maklipsowaty in forum Nikon - aparaty analogowe
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 31-03-2011, 11:13
  4. Hasselblad backfocus :-)
    By Michał Jędrak in forum Tradycyjne techniki wołania - ciemnia
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 27-11-2010, 20:19
  5. [ Hasselblad ] Hasselblad 503CWD
    By Greg_k in forum Aparaty analogowe
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 06-03-2006, 20:56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •