Początki walki z "podczerwienią". Nie wiem czy WB jest dobrze ustawiony czy to kwestia obróbki. Bardzo proszę o kilka slow Starałem się jakoś wybrnąć kadrowo, bo wszędzie krzaczory się wcinały czy udanie się okaże


Dziękuje za odwiedziny, i poświęcony czas.