bardzo fajny
Tomek, wreszcie widzę na Twoich zdjęciach powtarzaną wysoką jakość obróbki, SUPER
Zestaw nadal d300+400/2.8 ?
Szukaj
bardzo fajny
Tomek, wreszcie widzę na Twoich zdjęciach powtarzaną wysoką jakość obróbki, SUPER
Zestaw nadal d300+400/2.8 ?
N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9
pozdrawiam
Paweł
Pawle,D300s+300/2.8
Pozdrawiam
tomek61
www.tomaszkubis.pl
Skontaktuj się z nami