Close

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 60
  1. #31

    Domyślnie

    W końcu pokazał się ktoś, kto ma serce do architektury...
    Czymtasem... pozdrawiam bombelkowo

  2. #32

  3. #33

    Domyślnie

    Kolejna seria:

    37.

    38.

    39.

    40.

    41.

    42.

    Zapraszam do komentowania.

  4. #34

  5. #35

    Domyślnie

    Z dwóch ostatnich setów najbardziej zapadły mi w pamięć zdjęcia nr: 37, 41, 42.

  6. #36

    Domyślnie

    Bardzo podobają mi się Twoje zdjęcia.
    Wśród takiej ilości znajdziemy, oczywiście, słabsze, jednak ogólnie poziom wysoki.
    Odnoszę wrażenie, że znacznie lepiej odnajdujesz się we wnętrzach. Przy zewnętrznych bryłach można by miec trochę zastrzeżeń, ale jak wspomniałem - bardzo dobrze.
    Będę zaglądał.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  7. #37

    Domyślnie

    Zdjęcia na niezwykle wysokim poziomie. Korekcja perspektywy, dbałość o linie i kadr niesamowita. Nawet jeżeli zdjęcie całością, czy klimatem nie porywa, można cieszyć oczy samą techniczną stroną. Kawał solidnego rzemiosła. Widać zamysł i detal tego co i jak fotograf chciał pokazać. Gratuluję. Oglądanie portfolio to czysta przyjemność. Wiele nocnych ma niesamowity klimat. Na wielu świetnie uchwycone światło.
    Pozdrawiam
    Janusz

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Bardzo podobają mi się Twoje zdjęcia.
    Wśród takiej ilości znajdziemy, oczywiście, słabsze, jednak ogólnie poziom wysoki.
    Odnoszę wrażenie, że znacznie lepiej odnajdujesz się we wnętrzach. Przy zewnętrznych bryłach można by miec trochę zastrzeżeń, ale jak wspomniałem - bardzo dobrze.
    Będę zaglądał.
    Proszę o zastrzeżenia, serio - walcie co Wam na sercu leży, potrzeba mi takich opinii.

    Dune, fushiro - dzięki za wyrażenie zdania!

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez urbanned Zobacz posta
    Proszę o zastrzeżenia
    Łatwo powiedziec...
    Jak napisałem - odnoszę wrażenie. Zdjęcia prezentujące budynki z zewnątrz masz mniej spójne, tzn. robisz to na tyle w różny sposób, że niektóre kadry czasem wyglądają na przypadkowe. Dla przykładu - 3 i 5 z Théâtre de Quat’sous - na 3 dałbym więcej dołu, na 5 góry. Wiem, że przy takich zdjęciach jesteśmy uzależnieni od lokalizacji, ale patrząc na niektóre kadry myślę - gdyby lekko przyciął/podniósł/zmienił proporcje itd, to było by jeszcze lepiej. W przypadku zdjec z wnętrz nie mam takich myśli - są świetnie zakomponowane. Oczywiście, te zewnętrzne są również na bardzo wysokim poziomie, jednak - moim zdaniem - na nieco niższym niż wnętrza. Po prostu takie są moje odczucia po ich obejrzeniu, więc się nimi podzieliłem.

    P.S. - przejrzałem sobie Twoje zdjęcia na stronie i niestety nie znalazłem żadnego, do którego mógłbym miec jakiekolwiek zastrzeżenia...
    Pozdrawiam i czekam na kolejne.
    Ostatnio edytowane przez !AGresT ; 03-11-2011 o 18:42
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  10. #40

    Domyślnie

    ^^
    Dziękuję za kolejne opinie...

    ... i kolejna seryjka:
    49.

    50.

    51.

    52.

    53.

    54.

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •