Close

Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 111

Wątek: Sigma sd1

  1. #101

    Domyślnie

    rozpaczliwy krok
    Trochę tego...trochę tamtego...

  2. #102

    Domyślnie

    To drewno wygląda jak ograbione z jakiejś trumny
    olender.me
    C5DmkII, C28/1.8, C85/1.8

  3. #103

    Domyślnie

    10.000 euro...juz biegnę do banku wyciagac oszczedności...
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

  4. #104

  5. #105

    Domyślnie

    Cena juz bardziej przystepna, chodź to dość specyficzny aparat do specyficznych zastosowań. żeby nie napisać że do zdjęć na bazowym ISO.
    I think in f-stops..
    24, 35, 50, 105

  6. #106

  7. #107

    Domyślnie

    Przeczytałem całą dyskusję, zapoznałem się z opinią kolegów na innych forach, czytałem test na
    luminous-landscape, przeglądam x3magazine....
    Od początku kibicuję tej matrycy i z każdą kolejną premierą mam te same nieodparte wrażenia.
    Obrazowanie na niskim iso jest powalające, rozwala pełną klatkę!. Zbliża się do MF.
    Ostrość, kolory, mikrokontrasty, przejścia tonalne, detal, rozpiętość tonalna... jest inny wymiar w tej technologii.
    I choć wielu udowadnia, że to nieprawda, że tak nie jest , ja patrzę, patrzę i dostrzegam wspaniałe obrazowanie.
    Ostatnio edytowane przez meliszipak ; 12-02-2012 o 00:58
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  8. #108

    Domyślnie

    Nie sądziłem, że ta Sigma aż tak da radę: http://www.pbase.com/garydmercer/sig...mples&page=all
    C5DII

    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  9. #109

    Domyślnie

    Posiadając 105 DC Nikona myślałem, ze uodporniłem się na CA, ale na podlinkowanych samplach jest strasznie pod tym względem. Ostrość w ścisłym centrum kadru robi wrażenie - owszem, ale brzegi ....
    myślę co piszę

  10. #110
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    http://photorumors.com/2012/03/13/ex...ck/#more-23282

    Milo z ich strony, ze nie zapomnieli o uzytkownikach, ktorzy wydali kupe kasy wczesniej...

Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •