Bardzo mi sie podoba to zdjecie. Mozna by napisac ze biel wody leci strasznie w niebieski...ale chyba bylo by to po prostu nie na miejscu

. Bo widac tu silnie zarysowana wizje na to zdjecie kosztem naturalnego wygladu...i bardzo dobrze

. Jakos mi to tutaj swietnie pasuje. Ten zlocisty zolto-pomaranczowy na dole i niebieskosci na gorze, przyjemne swiatlo. Dosyc ciepla tonacja, calosci dopelnia "memlanko". No bardzo fajnie wyszedl ten eksperyment.
Skontaktuj się z nami