Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
Bardzo mi sie podoba to zdjecie. Mozna by napisac ze biel wody leci strasznie w niebieski...ale chyba bylo by to po prostu nie na miejscu. Bo widac tu silnie zarysowana wizje na to zdjecie kosztem naturalnego wygladu...i bardzo dobrze. Jakos mi to tutaj swietnie pasuje. Ten zlocisty zolto-pomaranczowy na dole i niebieskosci na gorze, przyjemne swiatlo. Dosyc ciepla tonacja, calosci dopelnia "memlanko". No bardzo fajnie wyszedl ten eksperyment.
No mnie wyją z ust wszystko, przedmówca