Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Rozmowny Awatar dzejms
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Nie ma takiego miasta Londyn...jest Lądek...Lądek Zdrój
    Posty
    705

    Domyślnie Cytowanie postów II

    Pozwolę sobie kontynuwać temat:

    Cytat:
    Ten mod jest niekompatybilny z wersją 4. Myślimy o upgrade, każda taka modyfikacja to kolejny problem z upgrade.

    Cytat Zamieszczone przez Świder
    W zasadzie to wyczerpuje kwestie cytowania selektywnego. Dużo słoneczka życzę.
    A nie lepiej sprawdzić czy jest wersja kompatybilna z 4.0 przed zamknięciem tematu?

    https://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=232048
    Stopka sropka... wybitnie niekomercyjna.

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Ruda Śląska
    Posty
    162

    Domyślnie

    nie czytałem poprzedniego,
    ale czemu nie da tu sięrobić multicytatow (tzn zagnieżdzonego jednego w drugim?)

  3. #3
    Rozmowny Awatar dzejms
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Nie ma takiego miasta Londyn...jest Lądek...Lądek Zdrój
    Posty
    705

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 1
    Test
    Cytat Zamieszczone przez 2
    test
    Jak się nie da, jak się da.
    Stopka sropka... wybitnie niekomercyjna.

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Ruda Śląska
    Posty
    162

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dzejms Zobacz posta
    Jak się nie da, jak się da.
    ja jakbym klikał to nie umie :O
    jak to robisz?

  5. #5
    Rozmowny Awatar dzejms
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Nie ma takiego miasta Londyn...jest Lądek...Lądek Zdrój
    Posty
    705

    Domyślnie

    [ QUOTE=ktos tam1 ]

    Tekst1

    [ QUOTE=ktos tam2 ]

    Tekst2

    [ /QUOTE ]

    [ /QUOTE ]

    Oczywiście bez spacji w znacznikach.
    Stopka sropka... wybitnie niekomercyjna.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sibelio Zobacz posta
    ja jakbym klikał to nie umie :O
    jak to robisz?
    Klikaniem nie da rady...
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •