Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: D7000 - pytanie

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wasilewk Zobacz posta
    Ja jestem zazwyczaj leniwy i przewidując problemy - od razu włączam braketing dla ekspozycji i potem mam z czego wybierać albo składać fotkę z kilku.
    Ja jestem bardziej leniwy, korzystam z RAW. Patrząc na to ile da się wyciągnąć z cieni na d7k nie ma sensu bawić się w bracketing żeby wyciągnąć 'za ciemną trawę'.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Goku Zobacz posta
    Ja jestem bardziej leniwy, korzystam z RAW. Patrząc na to ile da się wyciągnąć z cieni na d7k nie ma sensu bawić się w bracketing żeby wyciągnąć 'za ciemną trawę'.
    Ja mam i jedno (braketing) i drugie (NEF).
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  3. #13

    Domyślnie

    oks - dziękuję za wszystkie uwagi

    Cieszy mnie to (może to zle słowo w tej sytuacji) ze nie tylko ja taka pierdoła i jednak ktoś inny ma problem z prześwietleniem na matrycowym

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •