Close

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 67
  1. #1

    Domyślnie Nikon D3100 vs Nikon D5100

    Witam wszystkich.

    Mam pytanie. Który lepiej kupić? Oczywiście D5100 lepszy ale czy warto dopłacać?
    Drugie pytanie: D5100 ma wstępne podnoszenie lustra?

  2. #2

    Domyślnie

    Ad. 1. Poczekaj, az stanieje. To swiezy sprzet wciaz.
    Ad. 2. Nie. Najblizej d7000 chyba.

  3. #3

    Domyślnie

    Uwielbiam takie tematy Który lepszy? Funkcjonalność podobna, różnica tylko w odchylanym LCD (w sumie to klawiszologia bardziej pasuje mi z D3100 przez fajny przełącznik trybu migawki). W obrazku jako amator nie robiący odbitek większych niż A3 to różnicy nie zauważysz. Weź D3100 z lepszym szkłem lub lampą a będziesz szczęśliwym człowiekiem
    Nic i Panasonic G3

    Micro Four Thirds - moje doświadczenia z Micro 4/3

  4. #4

    Domyślnie

    Nie warto dopłacać do d5100, kup lepsze szkło.

  5. #5

    Domyślnie

    bierz D5100
    D7100; kilka słoików N, T, S i reflektor SB;

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rdcom Zobacz posta
    bierz D5100
    Uzasadnij proszę Jeżeli odchylany ekran i filmy Full HD nie są kluczowym warunkiem wyboru to nie widzę sensu dopłacania do D5100. Lepiej dobrać lampę lub obiektyw bo nie po to wybiera się lustrzankę by siedzieć cały czas z jednym szkłem.
    Nic i Panasonic G3

    Micro Four Thirds - moje doświadczenia z Micro 4/3

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez micz87 Zobacz posta
    Uzasadnij proszę Jeżeli odchylany ekran i filmy Full HD nie są kluczowym warunkiem wyboru to nie widzę sensu dopłacania do D5100. Lepiej dobrać lampę lub obiektyw bo nie po to wybiera się lustrzankę by siedzieć cały czas z jednym szkłem.
    Popieram.
    Znajomy ma D60. Ale z odpowiednimi obiektywami niejeden konkurs już wygrał zdjęciem robionym tą puchą.
    Autorowi wątku spokojnie wystarczy D3100, no a jak chce coś ambitniejszego, to i tak dopiero od D90 w górę.
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez coroner Zobacz posta
    Popieram.
    Znajomy ma D60. Ale z odpowiednimi obiektywami niejeden konkurs już wygrał zdjęciem robionym tą puchą.
    Autorowi wątku spokojnie wystarczy D3100, no a jak chce coś ambitniejszego, to i tak dopiero od D90 w górę.
    święta prawda
    Nic i Panasonic G3

    Micro Four Thirds - moje doświadczenia z Micro 4/3

  9. #9

    Domyślnie

    Dobra dobra, ale jak z czasem kupi jasne szkło to bedzie mógł niezłe filmy krecić używając do tego D5100 a nie kamery HD, która kosztuje drugie tyle co D3000.
    NEX- 5R

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez d5000 Zobacz posta
    Dobra dobra, ale jak z czasem kupi jasne szkło to bedzie mógł niezłe filmy krecić używając do tego D5100 a nie kamery HD, która kosztuje drugie tyle co D3000.
    Do kręcenia dobrych filmów potrzebna jest masa doświadczenia, umiejętności, scenariusz, aktorzy, niezliczona ilość gadżetów i jeden Bóg wie co jeszcze(niepotrzebne skreślić). Do tego dochodzi jeszcze dźwięk i edycja. Z takim zestawem jak piszesz można oczywiście próbować, ale sama lustrzanka sprawy nie załatwi. Wielu z nas jara się strasznie jak widzi fajny klip na jutubie, jednak wystarczy zobaczyć dołączony "making of" gdzie widać masę pracy jaką trzeba przy tym wykonać, całą ekipę która na końcowy efekt pracuje, a chęć kręcenia szybko odchodzi.
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 15-05-2011 o 15:52

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •