Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Ambona

  1. #1

  2. #2
    Gaduła
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Kamieniec Ząbkowicki
    Posty
    3 038

    Domyślnie

    Piękne chmurki miałeś , najbardziej podoba mi się 3, choć cała seria jest udana.
    D610 | N 16-35 VR | N 85/1.8D | T 90/2.8 Di | T 70-300 VC || D70s | N 18-70/3.5-4.5

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki, co do nieba to rzeczywiście- tego dnia nawet gdyby fotografować sama górę, zdjęcia były by udane
    D90, 18-105 VR + dodatki

    http://stachers.flog.pl/pf/

  4. #4

    Domyślnie

    Kadrowo 1 i 3. Za bardzo wyciągana ambona na 3-ce mz - świeci się niezbyt naturalnie i podobnie jest na 1-ce. Z setu wyrzuciłbym 2 i 4. Z niebem możnaby jeszcze troszkę powalczyć bo w jasnych partiach chmur jest zbyt jednolicie
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bartekkw Zobacz posta
    Kadrowo 1 i 3. Za bardzo wyciągana ambona na 3-ce mz - świeci się niezbyt naturalnie i podobnie jest na 1-ce. Z setu wyrzuciłbym 2 i 4. Z niebem możnaby jeszcze troszkę powalczyć bo w jasnych partiach chmur jest zbyt jednolicie
    Dzięki za uwagi. Przyjmę je do serca i wykorzystam przy najbliższej okazji. Generalnie nie lubię poprawiać wystawionych już prac
    D90, 18-105 VR + dodatki

    http://stachers.flog.pl/pf/

  6. #6

    Domyślnie

    Jedyneczka podoba mi się bardzo.
    D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bartekkw Zobacz posta
    Z niebem możnaby jeszcze troszkę powalczyć bo w jasnych partiach chmur jest zbyt jednolicie
    Z takich "kłaczków" chyba niewiele się da wyciągnąć, one z natury raczej głębi nie mają.
    A new shit has come to light...

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jarekf34 Zobacz posta
    Jedyneczka podoba mi się bardzo.
    ciesze sie niezmiernie

    do pełni szczęścia brakuje mi szerszego szkła...
    D90, 18-105 VR + dodatki

    http://stachers.flog.pl/pf/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •