Szukaj
1. Technicznie moim zdaniem jest ok, nie ma się do czego przyczepić... ale czegoś mi na tym zdjęciu brakuje - chodzi o moment - pewnie pół sekundy wcześniej młoda również się uśmiechała zaskoczona "ryżowym deszczem". W tym momencie, który pokazałeś na zdjęciu ja już nie odbieram tej emocji.
2. Nie podoba mi się kadrowanie - dużo przestrzeni za młodą. Za to ucięty bukiet, jakieś ramię z prawej (młody?). Mnie ten kadr nie przekonuje.
3. Lampa bardzo spłaszczyła to zdjęcie. Mi się nie podoba.
identycznie:
1 za późno
2 za bardzo centralnie
3 zły kierunek i siła światła
Skontaktuj się z nami