Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Wesele amatorsko

    Witam,
    wrzucam kilka moich fotek ze ślubu i wesela po malej obróbce. Liczę na jakieś komentarze i opinie. Wkrótce więcej fotek.
    1.

    2.

    3.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  2. #2

    Domyślnie

    1. Technicznie moim zdaniem jest ok, nie ma się do czego przyczepić... ale czegoś mi na tym zdjęciu brakuje - chodzi o moment - pewnie pół sekundy wcześniej młoda również się uśmiechała zaskoczona "ryżowym deszczem". W tym momencie, który pokazałeś na zdjęciu ja już nie odbieram tej emocji.

    2. Nie podoba mi się kadrowanie - dużo przestrzeni za młodą. Za to ucięty bukiet, jakieś ramię z prawej (młody?). Mnie ten kadr nie przekonuje.

    3. Lampa bardzo spłaszczyła to zdjęcie. Mi się nie podoba.

  3. #3

    Domyślnie

    identycznie:
    1 za późno
    2 za bardzo centralnie
    3 zły kierunek i siła światła

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •